W 2018 roku polecimy z Krakowa do Dubaju

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

8 kwietnia do Krakowa przyleci Boeingi 737 MAX 8, który od tej daty będzie obsługiwał codzienne loty z i do Dubaju. – To dobra wiadomość dla pasażerów: szansa na rozwój turystyki i wymiany biznesowej pomiędzy krajami tego regionu a Małopolską – mówi Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport.

Samolotami flydubai pierwszy raz w historii będzie można trafić z Krakowa do krajów Zatoki Perskiej. – Połączenie do Dubaju potwierdza przyjętą strategię rozwoju siatki połączeń Kraków Airport – dodaje Włoszek.

Linie flydubai współpracują z Emirates na podstawie porozumienia codeshare, co umożliwi pasażerom podróżującym do Dubaju skorzystanie z wielu połączeń, które w swojej ofercie ma największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Po świętach do Kijowa

Natomiast od 26 grudnia rozpoczną się loty do stolicy Ukrainy. –  Największa ukraińska linia lotnicza proponuje podróż na trasie Kraków – Kijów na lotnisko Kijów Boryspol (KBP). Połączenia początkowo będą realizowane 6 razy w tygodniu, a od 8 stycznia codziennie. Ceny biletów na trasie Kraków – Kijów zaczynają się od 99 euro – informuje Monika Pabisek, rzecznik prasowy krakowskiego lotniska. .

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up