21 lokali biurowych w zabytkowej fabryce

fot. mat. prasowe

Atal wprowadził do sprzedaży 21 lokali biurowych, które powstaną w zabytkowych budynkach dawnej fabryki Miraculum. Cena za mkw. zaczyna się od 12 tysięcy złotych netto. To już czwarty etap inwenstycji tego dewelopera na Zabłociu.

Przywrócony zostanie historyczny wygląd zabudowy dawnej fabryki kosmetyków Miraculum z uwzględnieniem jej zabytkowych detali, lecz obiekt zmieni swój charakter. W inwestycji znajdzie się 21 lokali o zróżnicowanej gamie metraży – od 22,14 do 514,01 mkw. Dodatkowo istnieć będzie możliwość powiększenia lokali o 8 pomieszczeń przynależnych o powierzchniach od 13,58 do 74,12 mkw. Dla zmotoryzowanych w tej części kompleksu zaprojektowano 21 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej.

– Dominować będą przestrzenie o postindustrialnym, loftowym charakterze, wzbogacone zabytkowymi detalami. To ciekawa propozycja dla najemców, dla których istotną rolę odgrywa charakter biura. Dzięki zróżnicowanym metrażom lokali przestrzeń dla siebie znajdą tu zarówno większe firmy, jak i mniejsze start-upy mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atalu.

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to drugi kwartał 2019 roku.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up