Allegro przeprowadzi się do „szkieletora"

Budowa Unity Tower fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Firma Allegro w połowie sierpnia ma przeprowadzić się do Unity Center przy rondzie Mogilskim. W ciągu trzech lat spółka chce zatrudnić stu nowych pracowników.

Krakowski oddział Allegro działał dotychczas w biurze przy ulicy św. Tomasza. W lutym pracownicy platformy zakupowej przeniosą się do biurowca High5ive przy ulicy Pawiej, ale tylko na krótki czas.

Tymczasowa przeprowadzka

– Nasze dotychczasowe biuro przy Plantach już się wypełniło, a potrzebujemy więcej miejsca dla nowozatrudnionych pracowników, którzy regularnie do nas dołączają – mówi dla LoveKraków.pl Tomasz Gajek, szef krakowskiego oddziału Allegro.

Podkreśla, że firma nie chce wstrzymać rekrutacji na czas oczekiwania na docelowe biuro, stąd wynajem tymczasowego lokum, gdzie będą mogli pomieścić wszystkich dotychczasowych i przyszłych pracowników.

Allegro w kompleksie przy rondzie Mogilskim

W sierpniu spółka ma przenieść się do docelowego biura, które będzie mieścić się w kompleksie Unity Center (dawny „szkieletor”) przy rondzie Mogilskim.

W nowej siedzibie w ciągu następnych trzech lat swoje miejsce pracy może znaleźć dodatkowo stu specjalistów. Mają zajmować się budowaniem narzędzi do wspierania marketingu, komunikacji oraz analizy danych.

– Ale zaczynamy też prace nad rozwiązaniami w obrębie nowych modeli sprzedaży na Allegro czy funkcjonalności związanych z finansami – mówi Gajek.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Grzegórzki
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up