Automatyzacja to szansa – nie tylko dla dużych koncernów

fot. pixabay.com

Mniejsze koszty i oszczędność czasu to zalety procesów automatyzacji. O nowych rozwiązaniach w tym zakresie ułatwiających pracę małych i średnich przedsiębiorstw, samorządów, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych będzie mowa podczas konferencji „Przyśpieszamy Twoją pracę – Automatyzacja”, która odbędzie się 26 października w Krakowie.

Podczas spotkania organizowanego przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego zostaną zaprezentowane narzędzia możliwe do wdrożenia od zaraz, przy wykorzystaniu zasobów, którymi dysponuje większość firm, instytucji czy też organizacji publicznych.

Zaproszeni eksperci, zarówno naukowcy jak i praktycy będą mówić m.in. o możliwościach obniżania kosztów utrzymania budynków przy zastosowaniu automatyki, cyfrowym zabezpieczeniu danych, zwiększaniu efektywność działań marketingowych w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne oraz wykorzystaniu robotów w pracy.

Pokażą nowy system

– Rozwiązania automatyzujące pracę to propozycja nie tylko dla wielkich koncernów. Dla sektora MSP to szansa na rozwój biznesu i budowę konkurencyjności, zaś dla instytucji publicznych możliwość poprawienia efektywności i lepszą obsługę klientów – podkreśla Jan Pamuła, prezes MARR.

Podczas konferencji po raz pierwszy zostanie także zaprezentowany elektroniczny system dystrybucji Małopolskich Bonów Rozwojowych, nowego projektu MARR S.A. w ramach którego przekaże ona przedsiębiorcom ponad 70 milionów złotych na dofinansowanie szkoleń i usług doradczych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny i szczegółowy program są dostępne na stronie www.automatyzacja.biz

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up