Biurowiec CHB14. Tu nowoczesność spotyka się z prostotą

 

CHB14 to nowoczesny biurowiec, połączenie atrakcyjnej w swojej prostocie  architektury i biznesowej funkcjonalności.  Inwestycja  zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa przy ul. Christo Botewa 14. Dogodna odległość węzłów komunikacyjnych oraz głównych dróg pozwala szybko i komfortowo dojechać zarówno do biurowca jak też do każdej części miasta.

Szczególne zalety lokalizacji to : niewielka odległość od węzła Bieżanów na autostradzie A4 oraz wschodniej obwodnicy Krakowa na trasie drogi ekspresowej S7.  Bliskość  głównych tras komunikacyjnych to niewątpliwe ułatwienie w dostępie do biurowca dla pracowników oraz klientów firm.

 

Biurowiec CHB14 to funkcjonalne biura i lokale przeznaczone na wynajem , idealne dla małych i średnich firm. Na parterze budynku poza reprezentacyjnym lobby znajduje się powierzchnia do wynajęcia : na lokal  gastronomiczny około 90 mkw. oraz na lokal handlowo-usługowy około 240 mkw.

Na piętrach od 1-5 najemcy CHB14 mają do dyspozycji w sumie około 4580 mkw powierzchni biurowej.  Każda kondygnacja  biurowa o powierzchni od 813 do 850 mkw., to open space dający możliwość dowolnej aranżacji i/lub podziału.   Przestrzeń dostosowana jest do potrzeb każdego biznesu a dogodne warunki najmu sprawiają, że CHB14 to obiekt rozpoznawalny na biznesowej mapie Krakowa.

Biurowiec CHB14 wyposażony jest w wiele nowoczesnych rozwiązań  tj.  m.in. windy, system kontroli dostępu, klimatyzacja, recepcja.  Projekt daje  swobodę   w aranżacji  powierzchni i  zapewnia  użytkownikom dużo naturalnego światła .  Pod budynkiem znajduje się garaż podziemny a wokół biurowca dostępne są zewnętrzne miejsca postojowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom w biurowcu przygotowane zostały warunki dla osób dojeżdżających do pracy rowerami. Na parterze budynku przygotowano komfortowe toalety wraz z kabinami prysznicowymi a na zewnątrz zlokalizowane zostały stojaki rowerowe.

Dynamiczna  bryła biurowca z przewagą stali i szkła   sprawiają , że inwestycja korzystnie wyróżnia się na tle sąsiadujących budynków.  Spoglądając na budynek odnosi się wrażenie że jest to miejsce stworzone do pracy.

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up