Bolt wprowadza hulajnogi dla medyków

Elektryczne hulajnogi Bolt fot. materiały prasowe

Od 9 kwietnia na ulicach Krakowa i Warszawy zastaniemy nową sieć elektrycznych hulajnóg. Wszystkie przejazdy dla pracowników służby zdrowia będą bezpłatne.

Bolt informuje, iż wprowadza tę usługę dla osób, które nie mają możliwości pozostania w domu i nie posiadają indywidualnego środka transportu. Hulajnogi mają być regularnie dezynfekowane.

– Zachęcamy wszystkich, aby postępowali zgodnie z zaleceniami instytucji rządowych i ograniczali do minimum opuszczanie domu. Jednak niektóre osoby nie mają takiej możliwości i to z myślą o nich zdecydowaliśmy się uruchomić bezpieczną formę przemieszczania się w sytuacjach koniecznych – mówi Valerii Romanov, manager operacyjny Bolt.

– Dla pracowników medycznych natomiast wszystkie przejazdy elektrycznymi hulajnogami będą bezpłatne – dodaje.

Szpitale, placówki medyczne i laboratoria zainteresowane darmowymi przejazdami dla swoich pracowników, proszone są o kontakt na adres: bohaterowie@bolt.eu.

Więcej hulajnóg

W aplikacji Bolt pojawi się symbol hulajnogi i to będzie oznaczać, że usługa już jest dostępna. Wypożyczenie jednośladu działa identycznie jak w przypadku innych sieci hulajnóg. Należy pobrać aplikację, wybrać opcję płatności i zeskanować kod QR widoczny na pojeździe.

Odblokowanie hulajnogi będzie kosztować jedną złotówkę, minuta jazdy natomiast wyniesie nas 60 groszy. Bolt zapewnia, że hulajnoga jest w stanie przejechać do 40 km na jednym cyklu ładowania. Maksymalna prędkość wynosi 25 km/h.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up