Bronowickie Ogrody - inwestycja idealna

Nieruchomości są jedną z najważniejszych inwestycji w naszym życiu. Kupujemy mieszkanie z myślą o swojej przyszłości, ale także jako źródło dochodu. Sytuacja ta jest szczególna w Krakowie, gdzie na rynku dostępnych jest mnóstwo inwestycji. Ale jak wybrać tę najlepszą?

Po pierwsze – wybierz idealną okolicę

Ponieważ mody przemijają, odradzamy dzielnice aktualnie modne. Warto wybrać dzielnicę:

- dobrze skomunikowaną z miastem,

- znajdującą się w pobliżu infrastruktury handlowo-usługowej,

- posiadającą jasno określone plany inwestycyjne.

Taką dzielnicą są Bronowice. To piękna i zielona część Krakowa, która rozwija się w sposób przemyślany.

Właśnie tutaj, na ul. Sosnowieckiej powstaje kameralne osiedle – Bronowickie Ogrody. To 12 czterokondygnacyjnych budynków z... własną działką rekreacyjną.

Po drugie –  wybierz ponadczasową bryłę architektoniczną

Warto wybrać taki budynek, który również za 20 lat będzie prezentował się imponująco. Budynek zaprojektowany przez architektów, których prace wytrzymały próbę czasu.

Bronowickie Ogrody projektowało biuro projektów Lewicki Łatak. Architekci połączyli inspirację bronowickimi chatami z innowacyjnym designem. Ten projekt zachwyca!

Po trzecie –  wybierz mieszkanie, które dostosuje się do Ciebie

Szukając mieszkania pamiętaj, że to Twoja inwestycja. Dzisiaj możesz potrzebować pokoju, sypialni i aneksu kuchennego, ale za kilka lat? Pokój dla dziecka? Pracownia? A może po prostu duża otwarta przestrzeń? Właśnie takie są mieszkania Bronowickich Ogrodów — nie posiadają ścian nośnych! Te przestrzenie będą się rozwijały razem z Tobą. To prawdziwa inwestycja!

Po czwarte – oczekuj więcej i więcej, i więcej. I jeszcze więcej!

Pamiętaj, Twoje życie będzie się zmieniało, a Ty będziesz stawał się coraz bardziej wymagający. To, co dzisiaj wydaje Ci się innowacją oraz zaskakującym udogodnieniem za kilka lat stanie się dla Ciebie standardem. Właśnie dlatego szukając mieszkania, oczekuj jak najwięcej. To sprawi, że będziesz mógł cieszyć się swoim mieszkaniem przez lata. Wyobraź sobie kameralny kompleks unikalnych budowli, w których KAŻDE mieszkanie wyposażone jest w ogromne, wpuszczające dużo słońca do mieszkań, okna i balkony lub tarasy.

Pomyśl o bezpiecznych placach zabaw, podziemnych parkingach, schowkach na narty, rowery, motocykle. Spędzaj wieczory w uroczych altanach i przede wszystkim - korzystaj z ogromnej 20-arowej Strefy Relaksu. Strefa Relaksu na terenie Bronowickich Ogrodów to światowa innowacja. Inwestorzy, zamiast wykorzystać działkę w 100% i na cały jej teren zabudować, postanowili pozostawić mieszkańcom aż 20 arów, które zagospodarują zgodnie z własnym uznaniem. Alejka, plac zabaw, zielnik? Sam zadecyduj, jak będzie wyglądało Twoje otoczenie. Poczuj kreatywną moc, którą daje mieszkanie w Bronowickich Ogrodach.

Niezależnie, czy szukasz mieszkania dla siebie, czy jako źródła inwestycji, wybierając Bronowickie Ogrody, przez lata będziesz przekonany, że była to jedna z lepszych decyzji w Twoim życiu. Wybierz krakowską firmę z 30-letnimi tradycjami oraz uznane, renomowane biuro architektoniczne oraz miejsce, którego standard wyprzedzi Twoje oczekiwania. I będzie to robiło przez lata.

Przekonaj się, że takie mieszkania istnieją nie tylko w teorii. I przede wszystkim – przekonaj się, że stać Cię na nie.

Poznaj szczegóły tej wyjątkowej inwestycji i spotkaj się z przedstawicielami DES.

Czekamy na Ciebie na terenie inwestycji przy ulicy Sosnowieckiej!

Czekamy też na Twój telefon: +48 12 307 14 74, 668 492 948, 730 637 064

I zapraszamy na naszą stronę internetową www.bo.krakow.pl

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Bronowice
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up