Capgemini szuka 700 pracowników

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Firma Capgemini Polska, działająca na rynku outsourcingu, technologii i konsultingu szuka 700 pracowników do swoich oddziałów w Krakowie, Katowicach i Opolu. Nowi pracownicy znajdą pracę w Capgemini Centrum Business Services, gdzie będą obsługiwać procesy biznesowe dla przedsiębiorstw oraz w Cloud Infrastructure Services, gdzie zajmą się wsparciem technicznym i zdalnym zarządzaniem instrastrukturą informatyczną.

Firma zatrudnia już ponad siedem tysięcy osób w Polsce, z czego cztery tysiące na terenie Krakowa. Jak mówi Ewa Gołębiewska Krzyżan, Dyrektor HR w Capgemini Polska, firma poszukuje osób posługujących się blisko 30 różnymi językami.

– Najliczniejszą grupę stanowisk reprezentują osoby władające językiem francuskim i niemieckim, a ze względu na rozwój współpracy z klientami tych ról przybywa. Zwiększa się także liczba stanowisk dla osób znających język niderlandzki, flamandzki, hiszpański, włoski, węgierski, szwedzki, duński i norweski – tłumaczy.

Są to kluczowe języki dla powstających zespołów, dlatego konieczne jest władanie nimi na odpowiednim poziomie. – W przypadku tych języków, żeby aplikować, wystarczy ich znajomość na poziomie B2. Nadal mamy też zapotrzebowanie na osoby posługujące się angielskim – w tym jednak przypadku oczekujemy poziomu co najmniej C1 – dodaje Gołębiewska-Krzyżan.

Nie tylko języki

Aby podjąć pracę w Business Services konieczna jest też wiedza z ekonomii, finansów, księgowości czy HR. Tutaj dopuszczalny jest różny poziom doświadczenia. – Intensywnie rozbudowujemy zespoły działające w obszarze automatyzacji i robotyzacji - otwieramy możliwości zarówno dla ekspertów, jak i osób nastawionych na rozwój w tej istotnej na rynku dziedzinie. W Cloud Infrastructure Services oprócz stanowisk dotyczących wsparcia IT, poszukujemy inżynierów i administratorów sieci i infrastruktury oraz specjalistów do analizy baz danych i konsultantów transformacji IT – wyjaśnia przedstawicielka firmy.

Rektrutację może przyspieszyć też dzień otwarty, który odbędzie się 30 maja w krakowskim oddziale Capgemini. Oprócz możliwości poznania specyfiki firmy, uczestnicy będą mogli wziąć udział w błyskawiczej rekrutacji. Wydarzenie będzie odbywało się w dwóch sesjach: porannej - od godziny 9 do 13 i popołudniowej - od 14 do 18.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up