Centrum Handlowe w Czyżynach zapowiada zmiany

fot. materiały prasowe

Mające już 17 lat centrum przechodzi metamorfozę. Właściciele zapowiadają nie tylko nowocześniejsze i bogatsze w ofercie sklepy, ale także liczne zmiany wizualne. Inwestor na modernizację przeznaczył przeszło 4 mln zł.

Centrum Handlowe Czyżyny zostało otwarte w 2002 roku. Rok przed jego pełnoletnością firma Newbridge Poland, będąca od dwóch lat właścicielem sklepu, postanowiła go zmodernizować. W efekcie jest tam m.in. nowa strefa gastronomiczna z miejscem do zabaw dla dzieci, a także kuchenka mikrofalowa, dzięki której rodzice mogą podgrzać mleko dla niemowląt.

Oferta

Prace modernizacyjne w centrum handlowym są prowadzone cyklicznie od dwóch lat, a więc od chwili, gdy jego nowym właścicielem została spółka Newbridge Poland. Docelowo według przedstawicieli firmy CH Czyżyny ma się rozwijać i unowocześniać na wzór światowych galerii mody.

Oprócz zmian wizualnych, czyli nowej posadzki oraz gruntownego odświeżenia centrum, inwestor zapowiada również poszerzenie oferty sprzedażowej. Wszystkie podejmowane prace motywuje potrzebą swoich konsumentów. Z badań przeprowadzonych na początku czerwca przez Newbridge Poland wynika, że 71 proc. klientów pozytywnie ocenia odświeżającą się ofertę sklepów.

Zarząd, opierając się na wynikach swoich badań, postanowił postawić w głównej mierze na zwiększenie oferty sklepów modowych. Decyzja tłumaczona jest danymi zebranymi przez spółkę, z których wynika, że aż 97 proc. klientów CH robi zakupy najczęściej w sklepach odzieżowych.

Zmiany

– W Czyżynach trwają obecnie zakrojone na szeroką skalę prace modernizacyjne. Prowadzone są one etapami przez ostatnie dwa lata i obejmują m.in. pasaże handlowe, otoczenie centrum handlowego, a także ofertę – tłumaczy Elwira Pyrkowska z firmy Newbridge Poland. – Ta ostatnia staje się coraz bardziej modowa – dodaje.

Spółka zapowiada, że zmienią się nie tylko sklepy. – Ukoronowaniem ma by odświeżony logotyp oraz zmiana nazwy centrum. Klienci mogą się spodziewać także większej liczby wydarzeń – czytamy w komunikacie.

Z myślą o mieszkańcach

Przemiany, jakie zachodzą w Centrum Handlowym, to również większa wygoda. W pasażu pojawiły się „strefy relaksu” z możliwością naładowania urządzeń elektronicznych. Od maja można również korzystać z zewnętrznych stref odpoczynku, w których zamontowane zostały plażowe kosze chroniące przed słońcem oraz drewniane leżaki.

Dla dzieci powstał wewnętrzny plac zabaw, ale prace prowadzone są również przed Centrum Handlowym. Jak zapowiadają przedstawiciele Newbridge Poland, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zewnętrzny plac zabaw pojawi się jeszcze w tym roku.

comments powered by Disqus