Centrum Medyczne PZU Zdrowie po modernizacji

fot. Bartek Dziedzic

Placówka PZU Zdrowie przeszła modernizację i została powiększona. W dodatkowej przestrzeni znalazła się pracownia endoskopii, a od połowy września możliwe będzie korzystania z zabiegów rehabilitacyjnych.

Chodzi o placówkę przy ul. Kotlarskiej 11. – Rozwijając sieć o nowe centra medyczne, nie zapominamy o podwyższaniu standardu obecnych. Dzięki naszej najnowszej inwestycji pacjenci będą mogli jeszcze bardziej kompleksowo zadbać o swoje zdrowie w ramach zaawansowanej diagnostyki i rehabilitacji – mówi Andrzej Jaworski, prezes zarządu PZU Zdrowie.

W krakowskiej pracowni endoskopii podczas badań stosowane jest znieczulenie i dwutlenek węgla zamiast zwykłego powietrza, co daje większy komfort pacjentom. Oferuje również możliwość wykonania zabiegu polipektomii, który obecnie jest najskuteczniejszą metodą zapobiegania rakowi jelita grubego.

W części rehabilitacyjnej będą wykonywane zabiegi z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, terapii manualnej i osteopatii. PZU Zdrowie planuje systematyczne rozszerzanie usług.

Poza endoskopią i rehabilitacją, do dyspozycji pacjentów Centrum Medycznego PZU Zdrowie Kraków Kotlarska są także: konsultacje lekarskie u specjalistów dla dorosłych i dzieci z obszarów: alergologii, chirurgii, dermatologii, endokrynologii, ginekologii, kardiologii, laryngologii, okulistyki, ortopedii, pulmonologii i urologii; diagnostyka laboratoryjna i USG oraz opieka stomatologiczna.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Czyżyny