Ceny dyktuje deweloper? Nie tym razem!

W ostatnich miesiącach nasze życie przeniosło się do internetu. Praca z domu, spotkania towarzyskie i rodzinne na video chatach, mniejsze i większe zakupy lądujące w wirtualnym koszyku - to, co jeszcze kilka miesięcy temu brzmiało zaskakująco - i być może ekstrawagancko - stało się rzeczywistością dla wielu z nas. Rozprzestrzeniająca się pandemia nie oszczędziła także branży nieruchomości.

Rozglądający się za własnymi czterema kątami w napięciu śledzą informację na temat sytuacji na rynku. Czy COVID-19 wpłynie na ceny mieszkań? Takie pytanie zadają sobie zarówno zainteresowani kupnem, jak i analitycy.

Decyzja należy do Ciebie

Nowa sytuacja na rynku to nowe rozdanie. Obecne wydarzenia mogą wpłynąć na stabilizację popytu względem podaży. Wiedzą o tym doskonale zarówno deweloperzy, inwestorzy, jak i pośrednicy nieruchomości. Jak trafić ze swoją ofertą precyzyjnie, wprost do zainteresowanych? Wyjść im naprzeciw, oczywiście zachowując odpowiedni, bezpieczny dystans społeczny. Dziś kupującego najłatwiej spotkać online, więc to tam zachęca się go do zakupu.

Deweloperzy i biura nieruchomości prześcigają się w ofertach i obietnicach. Gdzie szukać, by znaleźć te najkorzystniejsze? Za wymarzonym mieszkaniem, dla siebie lub  inwestycyjnym, warto rozejrzeć się na nowej platformie QuickDeal24. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala kupującym licytować nieruchomości online, prosto od zaufanych i renomowanych deweloperów. Taki system sprzedaży i negocjacji ceny gwarantuje wpływ kupującego na ostateczną cenę zakupu. W końcu to kupujący dyktuje warunki.

Postaw na swoim

Jak działa QuickDeal24? Na stronie internetowej kupujący może zobaczyć katalog nieruchomości dostępnych w ramach licytacji. Jeśli jakieś mieszkanie wzbudzi jego zainteresowanie, może przystąpić do licytacji.

Cały proces nie jest skomplikowany i zaczyna się wypełnieniem prostego formularza rejestracyjnego. Użytkownik, który utworzy i aktywuje konto, zapoznaje się ze wszystkimi informacjami na temat wybranej nieruchomości, a następnie zapisuje się na licytację. Od tego momentu wszystko jest już w rękach zainteresowanych. To oni decydują o ostatecznej cenie transakcji. Wygrany za pośrednictwem QuickDeal24 zostaje skontaktowany ze sprzedającym, aby sfinalizować umowę. Dalsze kroki? Są dokładnie takie same, jak w przypadku standardowej procedury zakupu mieszkania.

Dlaczego zamiast kupować bezpośrednio u dewelopera, warto zainteresować się ofertą dostępną na QuickDeal24? Ze względu na atrakcyjne ceny wyjściowe, których pojedynczy, prywatny kupujący sam nie jest w stanie wynegocjować. 

Zobacz aktualne oferty, być może na QuickDeal24 znajdziesz, to czego szukasz!

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up