Ciekawa lokalizacja, wysoka jakość wykończenia. Inwestycja HSD Arrow

Kielecka spółka HSD Arrow z przytupem wchodzi na krakowski rynek nieruchomości. Już niedługo przy ul. Strumiennej w pobliżu Bonarki i ul. Turowicza deweloper wybuduje pięć budynków mieszkalnych. Dwa pierwsze już zostały włączone do sprzedaży. W ofercie dostępne są 64 mieszkania.

Inwestycja gwarantuje wygodny dojazd do centrum Krakowa i atrakcyjne położenie. Mieszkańcy w bezpośrednim sąsiedztwie będą mieli do dyspozycji liczne sklepy, restauracje, aptekę czy urząd pocztowy. Nie bez znaczenia jest również niewielka odległość centrum handlowego Bonarka. Atutem osiedla są też przemyślane, proekologiczne rozwiązania. Wspólna kotłownia gazowa ogrzeje zarówno mieszkania jak i wodę.

Każdy znajdzie coś dla siebie

HSD Arrow oferuje pięć ogrodzonych budynków z mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach. W ramach projektu znajdą coś dla siebie zarówno osoby potrzebujące jednopokojowego lokalu, jak i przestronnego pięciopokojowego mieszkania. Trafną decyzją będzie także nabycie nieruchomości w celach inwestycyjnych.

Aktualnie w ofercie dostępne są 32 mieszkania w budynku A i 32 w budynku B. Lokale różnią się także wysokością sufitu, która waha się od 2,52 do 2,95 m. Do dyspozycji mieszkańców są cichobieżne windy i części wspólne w standardzie premium. Uwagę przykuwają także duże balkony, z których można podziwiać widok na panoramę miasta i góry.

Garaż i komórki lokatorskie

Na terenie inwestycji przewidziano garaż podziemny na 41 samochodów. Miejsce w hali garażowej kosztuje jedynie 25 tysięcy złotych. Osiem zewnętrznych miejsc parkingowych wyceniono na połowę mniej. W ofercie są też komórki lokatorskie, w cenie 2,160 tys. zł za mkw. 52 pomieszczenia dostępne są w metrażach od 2,3 mkw. do ponad 4,5 mkw.

Budowa zostanie zakończona do końca III kwartału 2019 roku. Najpóźniej kwartał po zakończeniu budowy budynku mieszkania będą gotowe do użytkowania. Wstępna rezerwacja kosztuje 2 tysiące złotych.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up