Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie w Krakowie z rynku pierwotnego?

Zakup nowego mieszkania jest marzeniem wielu młodych ludzi. Jakie są zalety nieruchomości z rynku pierwotnego?

Kupno mieszkania dla wielu ludzi jest jedną z najpoważniejszych inwestycji jaką przeprowadzają w życiu. Kwestiami mającymi największy wpływ na ostatecznie podjętą decyzję są: wybór pomiędzy rynkiem wtórnym a pierwotnym, cena nieruchomości oraz jej lokalizacja. Co przemawia za zakupem apartamentu od dewelopera w Krakowie?

Deweloperzy w Krakowie oferują mieszkania w prestiżowych dzielnicach

Osoby obierające sobie za cel zakup mieszkania z rynku wtórnego powinny bez większych problemów znaleźć coś w centrum miasta. Muszą się jednak liczyć z wyższą ceną takiego lokum. Ludzie zdecydowani na nieruchomości z rynku pierwotnego, największy wybór mają na obrzeżach miast, choć obecnie można kupić nowe mieszkanie od dewelopera w Krakowie w niemal każdej dzielnicy miasta. Przykładowo Bronowice i Zwierzyniec są miejscami, które najbardziej polecają ich mieszkańcy (Ranking Dzielnic Otodom). W tych dwóch dzielnicach powstały nowe osiedla 7 Życzeń i Morelove, które należą do inwestycji firmy Ekopark. Wielorodzinne budynki znajdujące się w nowopowstałych osiedlach gwarantują zieloną okolice w połączeniu z wielkomiejskimi możliwościami.

Duże przestrzenie w mieszkaniach od dewelopera w Krakowie

Mieszkania z rynku wtórnego mogą posiadać pewne ograniczenia aranżacyjne, np. rozkład pomieszczeń nie zawsze może odpowiadać oczekiwaniom przyszłych właścicieli, a konstrukcje w niektórych przypadkach nie dają możliwości ich powiększenia (ustawienie ścian nośnych). Decydując się na apartament od dewelopera w Krakowie, nowy nabywca otrzymuje lokum o dużych, otwartych przestrzeniach i wysokim standardzie wykończenia. Poza tym może również liczyć na fachową pomoc w wykończeniu mieszkania zgodnie ze własnymi preferencjami. Więcej informacji na https://www.ekopark.pl/ - oficjalnej stronie krakowskiego dewelopera.

Atrakcyjna architektura również na zewnątrz

Nowe mieszkania oferowane przez deweloperów w Krakowie charakteryzują się nie tylko nowoczesnością wewnątrz budynku, ale również w jej zewnętrznej bryle. Osiedla apartamentowców utrzymane są zgodnie z obecnie panującymi trendami architektonicznymi. Wszystko po to, aby zamieszkujący je lokatorzy czuli się w nich komfortowo i wygodnie. Infrastruktura znajdująca się dookoła budynków obfituje m. in. w bezpieczne place zabaw, tereny zielone oraz różne obiekty małej architektury.

Większe miasto = większe możliwości

Duże aglomeracje, takie jak Kraków, oferują większe możliwości osobom aktywnym zawodowo. Więcej miejsc pracy oraz wyższe zarobki są bezsprzecznymi atutami dla obecnych i nowych mieszkańców miasta. Ludzie przeprowadzający się do mieszkania kupionego od dewelopera w Krakowie mogą wybrać dzielnicę, która pozwoli im w szybki sposób dotrzeć do firmy, a po dniu spędzonym w pracy da możliwość zrelaksowania się w jednym z wielu ośrodków kultury i rozrywki.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up