Dołącz do staLOVEgo świata! ArcelorMittal Poland rekrutuje pracowników

Miniony rok 2017 był dla ArcelorMittal Poland pełen wyzwań w obszarze rekrutacji. Wraz z nadejściem wiosny rozpoczynamy nowe projekty rekrutacyjne, by sprostać jednemu z największych wyzwań jakim jest dla nas zapełnienie luki pokoleniowej.

Oprócz inżynierów mechaniki i budowy maszyn, elektrotechniki, energetyki, metalurgii oraz inżynierii materiałowej, poszukujemy także automatyków i programistów. Specjaliści w dziedzinie automatyki i programowania są obecnie jednymi z najbardziej pożądanych pracowników w ArcelorMittal Poland. Aktualnie firma poszukuje Software Developera, Specjalisty w Zespole Modelowania Procesów oraz Specjalisty Automatyki Przemysłowej.

Poszukiwani są kandydaci otwarci na rozwój i zmiany, ale również tacy, którzy wykazują inicjatywę i chęć wprowadzania innowacji. Oferta jest skierowana do utalentowanych osób, które chcą rozwijać się w ramach naszych struktur i związać z nami swoją przyszłość zawodową. Ze względu na pracę w środowisku międzynarodowym bardzo ważna jest również znajomość języka angielskiego.

Z kolei studentom stawiającym pierwsze kroki na rynku pracy ArcelorMittal Poland oferuje możliwość odbycia praktyk studenckich. Praktyki są świetną okazją na zastosowanie wiedzy teoretycznej w praktyce mierząc się z realnymi wyzwaniami w pracy. Swoje miejsce znajdą tu przede wszystkim osoby zainteresowane mechaniką, energetyką, elektroniką, automatyką oraz zagadnieniami związanymi z technologią produkcji  – przyszli absolwenci kierunków związanych z metalurgią oraz inżynierią materiałową. Do programu praktyk można aplikować do 10 kwietnia, a wszystkie informacje dostępne są na stronie dla studentów – zainstalujsie.pl.

Studenci ostatnich semestrów studiów, zwłaszcza magisterskich związanych z automatyką i programowaniem, mogą próbować swoich sił w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne.

Najlepszą okazją, by spotkać naszych rekruterów i otwarcie porozmawiać na temat swoich oczekiwań i kompetencji są targi pracy na największych uczelniach w regionie. Jak co roku przedstawiciele ArcelorMittal Poland są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania, przedstawić oferty pracy i możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku. Już wkrótce relacja z Targów Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, na których ArcelorMittal Poland zaprezentował swoją ofertę skierowaną do studentów i absolwentów.

 

comments powered by Disqus