Dom w kilka tygodni pod klucz. Dzień Otwarty na budowie

Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania lub domu? Ze względu na ciszę, spokój i własną zieleń, wolałbyś jednak dom? Przerażają Cię koszty, skomplikowanie budowy, mnóstwo formalności… Postaw na dom z gotowych prefabrykatów.

Budowa domów z prefabrykowanych ścian keramzytowych (domy z keramzytu) to nie żaden eksperyment, ale solidna, nowoczesna, a przy tym już sprawdzona technologia. To metoda budowy domu, która łączy w sobie wszystkie zalety cenionej w naszym kraju ceramiki ze standardami nowoczesnego budownictwa.

Sprawdzoną marką, która z powodzeniem od kilkunastu lat stawia domy z keramzytu jest ABAKON Kraków. Firma stawia domy w Małopolsce, na Śląsku, w Opolskiem. Obecnie rozpoczyna również działalność na terenie Mazowsza.

DZIEŃ OTWARTY - poznaj dom z prefabrykatów

Idealną okazją do poznania systemu i poznania oferty jest Dzień Otwarty, który już pod koniec sierpnia odbędzie się w miejscowości Owczary, koło Michałowic pod Krakowem. Tam obecnie realizowany jest projekt domu ABAKON Padiglione 2.

Podczas dnia otwartego będzie można zobaczyć dom wybudowany w technologii keramzytowej zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, uzyskać informacje na temat technologii i etapów budowy takiego domu, porozmawiać z ekspertami, którzy postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Na budowie specjaliści ABAKON będą do dyspozycji w sobotę 24 sierpnia w godzinach od 9:00 do 15:00. Budowa znajduje się w miejscowości Owczary (okolice Krakowa, Michałowic). Dokładna lokalizacja będzie wysyłana do zainteresowanych mailem oraz smsem.

Zapisz się na Dzień Otwarty, by poznać sprawdzoną i tanią metodę stawiania bezpiecznych i trwałych domów: Strona internetowa [ZAPISZ SIĘ]

 

 

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up