Kraków Airport wprowadza drobne, ale pomocne udogodnienie. To pierwsze takie rozwiązanie na polskim lotnisku

fot. Krzysztof Kalinowski / LoveKraków.pl

Krakowskie lotnisko wprowadziło w tym tygodniu drobne, ale pomocne udogodnienie dla pasażerów. W punkcie informacji lotniskowej, który znajduje się w hali odlotów, został uruchomiony samoobsługowy punkt wydruku A4. Dzięki niemu każdy pasażer może wydrukować swój bilet tuż przed odprawą. Według zapewnień Kraków Airport wydruk zajmuje mniej niż dwie minuty.


Cała operacja rzeczywiście nie wydaje się skomplikowana. Wystarczy wysłać załącznik - najlepiej w formacie PDF - na adres krk.airport.dep@print.zeccer.pl oraz potwierdzenie opłacenia zlecenia za pośrednictwem systemu blik, karty czy payU.

Koszt wydruku jednej czarno-białej strony A4 wynosi jeden złoty brutto. W punkcie możliwy jest jedno lub dwustronny wydruk. Obsługa samoobsługowego punktu możliwa jest w języku polskim oraz w języku angielskim.

- Do tej pory usługa szybkiego drukowania była dostępna w wielu miastach, w punktach takich jak np.: sklepy, galerie handlowe, uczelnie, akademiki czy centra handlowe - informuje Monika Pabisek, rzecznik prasowy krakowskiego lotniska. - Kraków Airport jest pierwszym polskim lotniskiem, na którym uruchomiono możliwość samoobsługowego wydruku A4.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up