Gdzie najlepiej zjeść w Krakowie? Internauci wybrali

fot. fot. Krzysztof Kalinowski / LoveKraków.pl

W niedzielę, 7 stycznia zakończył się plebiscyt Nagrody TOP Restauracje, organizowany co roku przez portal Pyszne.pl największy w Polsce serwis do zamawiania jedzenia online. Najlepszym kulinarnym punktem na mapie Krakowa według użytkowników serwisu okazała się Pizza Winchester. Na drugim miejscu znalazł się Bar Orientalny Phuong Dong. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęła restauracja Sai-Gon.

Na podstawie ocen uzyskanych na przestrzeni roku spośród ponad 5 tys. restauracji Pyszne.pl wyłoniono w grudniu najpopularniejsze lokale, które zostały nominowane do Nagród TOP Restauracji 2017. Przez ponad miesiąc użytkownicy mogli oddawać głosy na ulubione miejsca.

– Oceny są istotną funkcją serwisu Pyszne.pl – tłumaczy Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl. – Dzięki nim restauracje otrzymują konkretną informację zwrotną na temat swoich usług, czyli jakości dań oraz realizacji dostawy. Klienci natomiast mogą na ich podstawie łatwiej podjąć decyzję o wyborze restauracji. Średnia ocen na przestrzeni roku jest również podstawą nominacji do nagrody dla najlepszej restauracji.

W ramach plebiscytu Nagrody TOP Restauracje w Krakowie wyłoniono także najlepsze restauracje w pięciu kategoriach:

Kuchnia włoska – Pizza Winchester

Kuchnia wietnamska – Bar Orientalny Phuong Dong

Kuchnia chińska – Sai-Gon

Kuchnia Indyjska – Taste of India

Kuchnia amerykańska – Bull Burger Grill

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up