Heineken zatrudni w Krakowie jeszcze w tym roku 400 osób

Zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com

Heineken Global Shared Services ogłasza ambitny plan zatrudnienia do końca 2024 roku około 400 nowych pracowników w swoim centrum usług biznesowych w Krakowie.

Ze względu na szybki rozwój swojej działalności, firma podkreśla strategiczne znaczenie miasta jako kluczowego ośrodka dla całej sieci centrów usług biznesowych.

Kraków odgrywa kluczową rolę w naszych działaniach biznesowych. To dynamiczne miasto pełne talentów, które jest siedzibą ważnego centrum dla naszej firmy. Poszukujemy najlepszych specjalistów, a planowane zatrudnienie 400 nowych osób dowodzi, że mamy pomysł i plan na rozwój naszej organizacji. W związku z tym oraz z procesem transformacji naszej firmy, poszukujemy kandydatów na różnych szczeblach kariery - zarówno juniorów, specjalistów, liderów, jak i menedżerów – mówi Ákos Magyari, Dyrektor Centrum oraz członek zarządu Heineken Global Shared Services.

Kraków jest jednym z liderów na rynku usług dla biznesu. Pracodawcy z tego sektora zatrudniają obecnie blisko 98 000 osób w 273 centrach usług biznesowych zlokalizowanych w mieście. Prognozy na 2024 rok wskazują na dalszy wzrost zatrudnienia – w tym roku liczba osób zatrudnionych w centrach BPO/SSC w stolicy Małopolski ma przekroczyć 105 000, wynika z raportu ABSL.

Krakowskie centrum HEINEKEN, założone w 2012 roku, w tym roku planuje przekroczyć pułap 2000 zatrudnionych osób. Obszary działalności centrum obejmują finanse, technologie cyfrowe, łańcuch dostaw, transformację i funkcje wsparcia. Eksperci Heineken Global Shared Services obsługują wszystkie europejskie operacje Heineken i siedzibę główną firmy.