Ikea z Traficarem oferują wynajem samochodu dostawczego na minuty

fot. materiały prasowe

Teraz towar z krakowskiego sklepu Ikea będzie można zawieść do swojego domu Traficarem. Kilometr jazdy samochodem kosztuje 80 groszy, a minuta 50 groszy.

Ikea Kraków we współpracy z Traficarem oferują wypożyczanie samochodów dostawczych na minuty. Mieszkańcy Krakowa, jako pierwsi w Polsce, będą mogli skorzystać z innowacyjnej usługi.

Od 4 do 10 września w IKEA Kraków dostępne będzie specjalne stanowisko, gdzie pracownicy Traficara przejdą z zainteresowanymi przez proces rejestracji i odpowiedzą na wszelkie pytania. Warto dodać, że do prowadzenia pojazdu wystarczy prawo jazdy kat. B.

Sposób działania automatycznego najmu samochodów dostawczych jest wyjątkowo prosty. Podobnie jak w przypadku osobówek, wystarczy mieć zainstalowaną aplikację Traficar i po zakończeniu zakupów zarezerwować jeden z pojazdów, stojących na specjalnie wyznaczonych miejscach przy wyjściu ze sklepu. Następnie, należy zeskanować zamieszczony na szybie kod QR, który otwiera pojazd. Kluczyki czekają w schowku.

Opłaty za korzystanie z dostawczych Traficarów są takie same jak w przypadku osobowych, czyli 80 groszy za kilometr, 50 groszy za minutę jazdy i 10 groszy za minutę postoju. Jedyna różnica polega na tym, że po wyładowaniu mebli wypożyczony samochód należy odstawić na dedykowane miejsce przed sklepem IKEA Kraków.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up