Infogain pierwszym wynajmującym w nowym biurowcu The Park Kraków

WIZUALIZACJA KOMPLEKSU fot. Materiały inwsetora

650 mkw. na piątym piętrze z tarasem i widokiem na Bagry – takie warunki pracy będą mieć zatrudnieni w amerykańskiej firmie Infogain.

Spółka, która specjalizuje się w inżynierii biznesowych platform cyfrowych, została pierwszym najemcą w budynku B2 kompleksu The Park Kraków przy ul. Saskiej.

– Wybór The Park Kraków na siedzibę naszego pierwszego tradycyjnego biura w Polsce jest nieprzypadkowy – zależy nam na przestrzeni, w której pracownicy będą się dobrze czuli i w której będą mogli korzystać z licznych udogodnień – mówi Krystian Sperka, Vice President & Managing Director w Infogain.

Dostęp do biura ze smartfona

Deweloper i zarazem zarządca obiektu, spółka White Star Real Estate, jest zadowolony z podpisanej umowy. –  Cieszymy się tym bardziej, że firma, której działalność skupia się na technologii, na swoje pierwsze tradycyjne biuro w Polsce wybrała The Park Kraków – stwierdza Bartosz Prytuła, Managing Partner w White Star Real Estate.

– Dla nas dostarczanie innowacyjnych rozwiązań też jest istotne. Przykładem może być udostępniona najemcom aplikacja mobilna, dzięki której pracownicy mają dostęp do budynku i na powierzchnię biurową z poziomu smartfona, mogą zapraszać gości poprzez wirtualną recepcję, rezerwować sale konferencyjne i hot deski, a także z łatwością zarządzać parkingiem – podkreśla Prytuła.

Budynek B2 ma zostać oddany do użytku w trzecim kwartale tego roku. Natomiast pierwszy budynek, które otrzymał pozwolenie na użytkowanie w maju 2022 roku jest w 80 proc. wynajęty. Pierwszym najemcą była firma OTCF, a niedługo w obiekcie ma zacząć działalność My Fitness Place i sklep spożywczy. Jak informuje White Star Real Estate The Park Kraków będzie docelowo liczył osiem budynków biurowych, w których dostępne będzie ok. 100 tys. mkw. powierzchni najmu.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze