Internetowa tarcza antykryzysowa – ITH Net nowym dostawcą Internetu dla przedsiębiorców

Zespół ITH

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj nowoczesnego przedsiębiorcę, który nie dba o dostęp do Internetu w swojej firmie. Mniej oczywisty może być jednak wybór samego dostawcy i odpowiedniego pakietu, zwłaszcza teraz, kiedy wiele biznesów przeniosło działalność do modelu online i zwiększyło wymagania co do jakości łącza. Do kilku wiodących dostawców dołączył właśnie nowy gracz, którego oferta może ustalić nowe zasady gry na rynku.

ITH to zupełnie nowa marka na rynku usług telekomunikacyjnych, za którą stoi wieloletnie doświadczenie jej twórców. Niko Bałazy i Jakub Naumann przez lata związani z krakowską marką S-Net wrócili po przerwie na rynek usług telekomunikacyjnych i postanowili pomóc biznesowi w czasach postpandemicznego kryzysu.

Nowy dostawca kusi niezwykle elastycznym podejściem do klienta, a za cel stawia sobie łatwy i szybki dostęp do oferowanych usług oraz przejrzyste zasady działania i kompleksowość.

Co najważniejsze, przedsiębiorcy mogą skorzystać ze specjalnej oferty antykryzysowej, dzięki której do końca roku za pełen pakiet dostępu do usług ITH Net zapłacą dokładnie 1 zł. Freemium – to słowo doskonale określa to, co proponuje przedsiębiorcom w swojej antykryzysowej ofercie ITH, czyli jakość premium za prawie-darmo, bo jedynie za symboliczną złotówkę.

Pomoc w kryzysie

Nic nie jest tak istotne w obecnym czasie jak elastyczność, która bezsprzecznie stanowi podstawową zaletę antykryzysowej oferty ITH. Dostawca proponuje rozliczenie miesięczne bez podpisywania długoterminowych umów, a także brak warunków wypowiedzenia. Ponadto, pakiet można modyfikować z miesiąca na miesiąc, a nawet zawiesić umowę. Co więcej, cały proces doboru odpowiedniego pakietu oraz podpisania umowy odbywa się całkowicie zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu lub biura.

Klienci, którzy wybiorą jeden z pakietów w opcji antykryzysowej, do końca roku mogą zaoszczędzić aż do 900 zł miesięcznie na usługach internetowych, nie zapłacą również za instalację.

ITH pozostawia swoim klientom możliwość decyzji, czy po okresie trwania promocji będą chcieli pozostać z firmą na dłużej. Zrezygnować ze świadczenia usług można w każdym momencie, a skorzystanie z oferty za 1 zł nie zobowiązuje do przedłużenia współpracy na normalnych zasadach. Co istotne, rezygnacja z kontynuacji współpracy nie wiąże się również z ponoszeniem dodatkowych kosztów.

W ramach pakietu Freemium klienci ITH Net otrzymają dostęp do aż 5 usług:

· ITH Security - Sieć VPN

· ITH Net – Internet Symetryczny

· ITH Hosting – Hosting WWW

· ITH Telefonia

· ITH Cloud – Cloud Hosting

Z kolei w ramach dostępu do Internetu wybierać można spośród 5 dostępnych pakietów, od 50Mbps do 1Gbps przepustowości. Każda z propozycji zawiera pakiet hostingowy i do 5 publicznych adresów IP.  Dodatkowo, każdą podsieć IP można rozszerzyć do 256 adresów IP dla każdego pakietu. Do każdej usługi klienci otrzymują również SLA, czyli umowę o gwarantowanym poziomie świadczenia usług. Do wyboru są trzy standardowe poziomy umowy SLA, w najwyższym pakiecie usługa świadczona jest z uwzględnieniem łącza zapasowego oraz zwielokrotnionych urządzeń abonenckich.

Dla klientów, którzy nie znajdą wśród gotowych pakietów odpowiedniej dla siebie oferty, inżynierowie sprzedaży ITH skonstruują pakiet indywidualny skrojony na miarę ich potrzeb. To właśnie to tak naprawdę wyróżnia ITH od zwykłych dostawców Internetu: elastyczność i kompleksowość. ITH jest w stanie zaprojektować i wdrożyć całą infrastrukturę IT dopasowaną do potrzeb danej firmy, a także zapewnić późniejsze wsparcie i bezpieczeństwo korzystania z usługi.

Oferta ITH dostępna jest obecnie na terenie Warszawy i Krakowa. W przyszłości jej twórcy planują rozszerzenie działań na pozostałe miasta wojewódzkie i dostępność dla jak najszerszego grona odbiorców.

Więcej szczegółów wraz z cennikiem usług znajduje się na stronie internetowej dostawcy ith.eu oraz w serwisie dotyczącym kampanii Tarczy Antykryzysowej od ITH: tarcza.ith.eu.

Spółka ITH rozpoczęła swoją działalność w 2020 roku. Dostarcza firmom usługi telekomunikacyjne, domeny i hosting w ramach marki Kru.pl oraz chmurę publiczną i szeroko pojęte usługi outsourcingu IT.

Firma ITH powstała na bazie 10-letniego doświadczenia Niko Bałazego oraz Jakuba Naumanna. Praktycy w branży telekomunikacji dla biznesu proponują obecnie własny model usług, oparty na idei transparentności w relacjach z klientem. Przede wszystkim dążą jednak do wypracowania łatwo dostępnych oraz prostych w obsłudze rozwiązań dla firm, dbając przy tym o wysoką jakość usług.

comments powered by Disqus