Jak będzie działać Serenada w niedziele wolne od handlu?

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Dopiero 5 marca udało się uzyskać odpowiedź od zarządcy Centrum Handlowego Serenada co do tego, jak galeria będzie funkcjonować w niedziele wolne od handlu. Nie ma jednak mowy o zaskoczeniu. Przedstawicielka Mayland Real Estate dodaje, że niektóre zmiany będą wprowadzone na próbę.

– Biorąc pod uwagę obszerną ofertę pozahandlową Centrum Serenada oraz wyniki przeprowadzonych ankiet wśród najemców, zdecydowaliśmy, że Centrum pozostanie otwarte w niedziele niehandlowe – mówi Dominka Kantorowicz z Mayland Real Estate.

Jak mówi przedstawicielka zarządcy galerii, „lokale, których nie dotyczą ograniczenia wynikające z ustawy, będę mogły prowadzić działalność w dotychczasowych godzinach funkcjonowania centrum”. – Funkcjonowanie w niedziele niehandlowe potwierdziło już większość lokali gastronomicznych oraz usługowe, prasowe, kwiaciarnia, czy poczta ( w tym przypadku będzie to pierwszy miesiąc na próbę) – stwierdza Kantorowicz.

Właściciele galerii monitorują również opinie klientów i chcą, aby w jak najmniejszym stopniu odczuli zmiany. – Monitorujemy opinie i będziemy modyfikować działania zgodnie z oczekiwaniami, tym samym zastrzegamy sobie prawo do ewentualnej zmiany decyzji po wcześniejszych obserwacjach zmian w zachowaniu klientów Centrum Serenada – zapowiada Dominika Kantorowicz.

Niedziele wolne od handlu:

11 marca
18 marca

1 kwietnia (Wielkanoc)
8 kwietnia
15 kwietnia
22 kwietnia

13 maja
20 maja (Zielone Świątki)

10 czerwca 
17 czerwca

8 lipca
15 lipca
22 lipca

12 sierpnia
19 sierpnia

9 września
16 września
23 września

14 października 
21 października

11 listopada (Święto Niepodległości)
18 listopada

9 grudnia

comments powered by Disqus