Jak zaoszczędzić na działaniach marketingowych swojej firmy? Dowiedz się na stoisku PromoNavi na targach e-handlu w Krakowie

Już 17 kwietnia w Krakowie odbędzie się 16 edycja największych targów e-handlu w Europie Centralnej. Wydarzenie jest doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i zapoznania się z rozwiązanymi, które mogą usprawnić codzienne potyczki w świecie e-commerce. Sprzedajesz w Internecie? Wpadnij na targi e-handlu i nie zapomnij zatrzymać się na pogawędkę przy stanowisku PromoNavi.

Kim jesteśmy?

PromoNavi jest wyjątkowym narzędziem na rynku marketing automation. Serwis, stworzony z myślą o usprawnieniu kampanii reklamowych, nie tylko pozwala wykorzystać potencjał Google Ads (dawniej Google Adwords), ale również ma realny wpływ na powiększenie zysków z prowadzonych działań marketingowych. Narzędzie znajdzie zastosowanie w pracy małych i średnich przedsiębiorstw, a także specjalistów freelancerów, którzy na co dzień tworzą reklamy i zarządzają kontem reklamowym Google Ads.

Jako oficjalny partner Google, PromoNavi proponuje bezpieczne i rzetelne rozwiązanie zgodne z zasadami i standardami prowadzenia kampanii w Google Ads. Dzięki temu oferuje usługi na najwyższym poziomie, a wysiłek i jakość włożona w zaprojektowanie narzędzia prosto przekłada się na satysfakcję klientów. PromoNavi jest narzędziem doskonale znanym i cenionym zagranicą – w Indonezji, Rosji i Brazylii – a od kilku miesięcy również prężnie rozwijającym się na polskim rynku.

Poznaj możliwości narzędzia

Integrując konto Google Ads z PromoNavi, uzyskasz dostęp do funkcji, które ułatwią ci tworzenie i optymalizację efektywnych kampanii reklamowych. Analiza kreacji konkurencyjnych marek, wyszukiwanie nowych słów kluczowych czy proste i szybkie tworzenie zestawów reklamowych to tylko nieliczne usługi oferowane przez platformę. Zaintrygowany? Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://promonavi.pl/.

Poznajmy się lepiej – odwiedź stoisko PromoNavi na targach e-handlu

Zespół PromoNavi pojawi się 17 kwietnia 2019 w Krakowie na targach e-handlu. Jeśli chcesz poznać tajniki proponowanego rozwiązania, już dzisiaj zapraszamy cię do odwiedzenia naszego stoiska na hali EXPO Kraków. Nasi przedstawiciele z chęcią objaśnią wszystkie zawiłe kwestie techniczne i pomogą zarejestrować konto w serwisie. Przy naszym stanowisku znajdziesz same dobre rzeczy – profesjonalny serwis, przyjazną atmosferę, upominki i atrakcyjne niespodzianki.

Do zobaczenia w Krakowie!

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up