Klub Biznesu szkoły Gortata w Krakowie

Zależy Ci na aktywnym pozyskiwaniu klientów? Szukasz nowych kontaktów biznesowych?

A może po prostu chcesz przyjemnie i pożytecznie spędzić poranek w towarzystwie liderów różnych branż z Małopolski? Dołącz do Krakowskiego Klubu Biznesu Szkoły Gortata.

W Krakowie przy Szkole Marcina Gortata powstał w marcu Krakowski Klub Biznesu. Klub ma za zadanie zrzeszenie i zbudowanie grupy potencjalnych klientów i dostawców dla firm z Małopolski. Pracownicy klubu są odpowiedzialni za selekcję klubowiczów, aranżowanie wartościowych spotkań oraz pomoc w pozyskiwaniu klientów oraz dostawców.

CO WYRÓŻNIA KLUB BIZNESU SZKOŁY GORTATA?

Klub powstał z myślą o pomocy i wsparciu multi sportowych Szkół Marcina Gortata, które znajdują się w całej Polsce. Szkoły w Łodzi, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku, są szkołami całkowicie darmowymi. Jednostki te utrzymują się z dotacji publicznych, które mogą być przekazane tylko na cele statutowe. Dotacje pozwalają wynająć obiekty edukacyjne i sportowe oraz zatrudnić nauczycieli i trenerów

Dzięki wsparciu Klubowiczów, szkoły mogą finansować swoim uczniom stypendia sportowe, wysyłać ich na międzynarodowe turnieje oraz kupować potrzebny sprzęt sportowy. To dzięki nim, najlepsi uczniowie z wszystkich szkół lecą m.in. do Stanów Zjednoczonych na spotkanie z Marcinem Gortatem.

NA CZYM POLEGA  MISJA KLUBU?

Misją klubu jest aktywne łączenie ludzi, którzy mogą odnieść korzyści ze wzajemnej współpracy. W czasie spotkań biznesowych oraz integracyjnych klubowi moderatorzy pomagają nawiązać wartościowe kontakty, dzięki którym można:

- Zwiększyć zysk dzięki poznawaniu nowych klientów

- Zmniejszyć najistotniejsze koszty funkcjonowania firmy poprzez pozyskiwanie nowych dostawców mogących zaoferować atrakcyjne warunki

- Wymieniać doświadczenia z innymi klubowiczami i spojrzeć na rynek z innych perspektyw

- Poznać interesujących ludzi

Wszystko w miłej atmosferze i z pełnym wsparciem animatorów.

JAKIE INNE KORZŚCI WYNIKAJĄ Z PRZYNALEŻNOŚCI DO KLUBU BIZNESU SZKOŁY GORTATA?

Klub Biznesu Szkoły Gortata należy do ogólnopolskiego projektu Partnerskie Kluby Biznesu. W PKB zrzeszonych jest 15 Klubów Biznesu, które działają przy ośrodkach sportowych. Obecnie na liście klubowiczów znajduje się ponad 800 firm, zaś projektem objętych jest już ponad 2000 przedsiębiorstw. Uczestnictwo w krakowskim Klubie umożliwia przedsiębiorcom dostęp do wszystkich tych firm.

JAK WYGLĄDAJĄ SPOTKANIA KLUBOWICZÓW?

Klubowicze raz w miesiącu spotykają się na Śniadaniach Biznesowych, podczas których mają możliwość zaprezentowania tego, co chcą dzięki klubowi osiągnąć oraz zapoznania się z tym, czego potrzebują i co mają do zaoferowania inni klubowicze.  Podczas pierwszego spotkania w Stolicy Małopolski spotkało się ponad 60 firm, od lokalnych przedsiębiorstw do międzynarodowych korporacji. Najbliższe śniadanie biznesowe odbędzie się 24 kwietnia o godz. 9.00 w hotelu Mercure Stare Miasto.

Nie zwlekaj, dołącz do klubu i zapisz się już dziś!

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up