Kolejna firma dowożąca jedzenie weszła na krakowski rynek

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Fiński Wolt rozpoczął działalność w Krakowie. Firma zapewnia, że dostarczy jedzenie w 30 minut, a w pierwszych tygodniach oferuje darmową dostawę.

Kurierów Wolta można rozpoznać dzięki niebieskim strojom fińskiej firmy. Rozwożą oni posiłki z 70 krakowskich restauracji. Obecnie zamówienia można składać na obszarze Starego Miasta, Grzegórzek, Podgórza, Prądnika Czerwonego, Krowodrza oraz części dzielnic Dębniki, Zwierzyniec i Prądnik Biały. Dokładny zasięg dostaw można sprawdzić w aplikacji lub na stronie firmy. Wszyscy użytkownicy, którzy w ciągu pierwszych tygodni działania aplikacji w Krakowie zarejestrują się w niej, zyskają dwa tygodnie darmowych dostaw.

Firma zapewnnia, że 30 minut to maksymalny czas, jaki może dzielić klienta od ostatniego kliknięcia do odbioru jedzenia. Zamawiający może na bieżąco śledzić jego status od przygotowania posiłku w restauracji, aż po dostawę pod swoje drzwi. W każdej chwili skontaktować się z centrum obsługi klienta Wolt. Średni czas udzielenia odpowiedzi na live czat wynosi 45 sekund. 

Kraków jest jednym z sześciu polskich miast, w którym spotkamy kurierów Wolta. 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up