Kolejny sklep zakontraktowany w Fashion Outlet Kraków

Wizualizacji fot. Materiały prasowe

Właściciel marki 4F podpisał umowę na wynajem 275 mkw. powierzchni w nowo powstającym Fashion Outlet Kraków (obecnie Galeria Plaza). To kolejna marka, która zdecydowała, że jej nowy sklep powstanie w planowanym obiekcie.

–  Pozytywnie oceniliśmy potencjał Fashion Outlet Kraków, w tym lokalizację oraz koncepcję projektu jako całości – mówi Małgorzata Gabryś z firmy OTCF.

– OTCF i 4F to dla nas bardzo ważni partnerzy. Marka jest obecna we wszystkich naszych lokalizacjach, wszędzie cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Jesteśmy dumni, że marka, która ubiera m.in. polskich olimpijczyków zdecydowała się otworzyć swój sklep także w Fashion Outlet Kraków – stwierdza Dawid Rutkowski z PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management.

4F posiada sklepy we wszystkich zarządzanych przez PRÔM centrach, a już na jesieni Designer Outlet Gdańsk przywita klientów największym sklepem outletowym 4F w Polsce. OTCF specjalizuje się w sprzedaży odzieży sportowej oraz akcesoriów dla konsumentów i sportu zawodowego.

Fashion Outlet Kraków otrzymał pozwolenie na budowę w maju, pierwsze prace rozpoczną się wkrótce. Efektem będzie centrum outletowe, w innowacyjnej formule - zawierającej rozbudowany komponent rozrywkowy obejmujący kino, klub fitness oraz kręgielnię oraz szeroką ofertę gastronomiczną w stylistyce premium. Docelowo w obiekcie znajdzie się ponad 100 marek z kategorii mody i stylu życia, sprzedających swoje produkty w cenach niższych o 30-70 proc. Zakończenie prac i otwarcie przebudowanego obiektu planowane jest na jesień 2019 r.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up