Kolory tego lata – Flügger zaprasza na darmowe porady dekoratora wnętrz

Czas na nowy kolor? A może to dobry moment na rewolucje we wnętrzu? A jeżeli wciąż zastanawiasz się jak to zrobić, przyjdź na darmowe porady dekoratora wnętrz organizowane przez Flügger farby, a letni remont przestanie być dla Ciebie problemem.

Najbliższe już 15-16 lipca w Krakowie,  przy ul. Zakopiańskiej 56 A/1, w sobotę i niedzielę w godzinach: 10:00 – 16:00.

A dlaczego warto odwiedzić Flügger farby właśnie w ten weekend?

Darmowe porady:

W sklepach Flügger farby będzie czekał na Ciebie dekorator wnętrz, który bezpłatnie zestawi dla Ciebie kolory i tapety, dobierając te najbardziej pasujące do Twojej osobowości i charakteru wnętrza, nie zapominając jednocześnie o funkcjonalności i przeznaczeniu pomieszczeń.  Wystarczy, że przyjdziesz ze zdjęciem, planem lub wymiarami mieszkania oraz w krótkiej rozmowie przekażesz dekoratorowi swoje odczucia i preferencje odnośnie aranżacji wnętrz. Wszystko po to, żeby Twój dom był nie tylko piękny ale przede wszystkim, żebyś Ty czuł się w nim dobrze.

Vouchery rabatowe:

Remontujesz? Wykańczasz? Malujesz? Weekend z dekoratorem to również niepowtarzalna okazja na zdobycie kuponu rabatowego na cały asortyment farb do wnętrz i tapet. To się po prostu opłaca!

Inspiracje:

W salonach nie zabranie inspiracji, w kolorach tego lata. Długowieczna zieleń wprowadzi ponadczasowość do Twojego wnętrza. Pastelowe barwy ożywią każde pomieszczenie i pomogą Ci rozbudzić się o poranku. Chłodny granat uspokoi zmysły nadający ładu i porządku przestrzeni. A wszystko to będzie dostępne na wymalowanych próbkach, żebyś mógł dotknąć, obejrzeć, spróbować ale przede wszystkim zabrać do domu.

I pamiętaj, koniecznie zapytaj sprzedawcę o nowe kolory ze wzornika Flügger Interior Colours!

Komfortowo dla dzieci i dorosłych:

Weekendy to czas, który zwykle spędzamy w gronie rodziny. Flügger nie zapomina o Twoim komforcie i wygodzie. W sklepach na odwiedzających będzie czekał specjalnie przygotowany kącik dla dzieci z mnóstwem kredek i malowanek, tak żeby Twoje dziecko mogło pokazać Ci jakie kolory lubi najbardziej a Ty, w tym czasie będziesz mógł/mogła spokojnie omówić przemianę wnętrza w towarzystwie nie tylko dekoratora, ale również aromatycznej kawy.

Skandynawski producent:

Flügger farby to duński producent, którego prócz wysokiej jakości produktów wyróżnia fachowe doradztwo i profesjonalna pomoc w rozwiazywaniu problemów. Firma posiada ponad 550 salonów w Danii, Szwecji, Norwegii, Polsce, na Islandii oraz w Chinach.

Sieć sklepów Flügger farby to nie tylko bogactwo kolorów ale również skandynawska trwałość i wyszukany design, który odnajdziesz w farbach do wnętrz i elewacji, szerokiej gamie produktów do drewna oraz ponad 400 wzorach unikalnych tapet. W salonach Flügger farby zakupisz również masy szpachlowe, narzędzia malarskie i wszystkie produkty uzupełniające, które będą Ci niezbędne do pracy malarskiej.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up