Kompleks biurowy Fabryczna Office Park ma agenta

fot. mat. prasowe

 

Cushman & Wakefield, międzynarodowa firma doradcza podpisała umowę o współpracy z inwestorem Fabryczna Office Park. Na jej podstawie firma będzie wyłącznym podmiotem odpowiedzialnym za komercjalizację powstającego kompleksu biurowego.

„Małe miasto” na Grzegórzkach

 

– Fabryczna Office Park jest projektem unikalnym w skali Krakowa – mówi Michał Galimski, associate w dziale powierzchni biurowych Cushman & Wakefield. – Trzy budynki biurowe realizowane są w otoczeniu łączącym funkcję biurową, handlową oraz mieszkalną. Wszystkie obiekty zostaną zrealizowane w ramach jednej inwestycji o nazwie Fabryczna City, czyli miasteczka powstającego w rewitalizowanych obecnie zabytkowych przestrzeniach zakładów Polmos.

Fabryczna Office Park to trzy biurowce powstające przy alei Pokoju. Natomiast cały kompleks, Fabryczna City będzie składał się również na rewitalizowane budynki o funkcji handlowej, zapewniające dostęp do usług m.in. dla pracowników firm, które zdecydują się wynająć powierzchnie biurowe w kompleksie. W części mieszkalnej inwestycji znajdą się mieszkania na sprzedaż oraz małe kompaktowe mieszkania typu starter na wynajem.

Dziesięć kondygnacji z biurami

Każdy z budynków biurowych będzie oferował dwupoziomowy parking podziemny oraz dziesięć kondygnacji naziemnych. Łączna powierzchnia najmu w części biurowej to ponad 42 tys. mkw. oraz 844 miejsca parkingowe. Budowa pierwszego budynku oraz kondygnacji podziemnych dla dwóch kolejnych rozpoczęła się w czerwcu 2017 roku. Pierwsi najemcy wprowadzą się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Pierwszy biurowiec będzie miał ponad 13,5 tys. powierzchni najmu, 243 miejsca dla samochodów w garażu podziemnym i 23 stanowiska zewnętrzne. W budynku B2 znajdzie się 290 miejsc w garażu podziemnym i 52 naziemne, a w B3 kolejno 219 i 17.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up