Krakowski biznes inwestuje w Wavelo

Liczba stacji sponsorskich krakowskich rowerów miejskich stawianych w ramach programu Wavelo dla Biznesu rośnie w coraz szybszym tempie. Firmy przekonują się do korzyści, jakie daje ich pracownikom i klientom dostęp do jednośladów, a krakowianie zyskują kolejne miejsce, gdzie mogą dojechać na rowerze miejskim i zostawić go tam bez dodatkowych opłat. Wygrywa na tym każdy.

W ubiegłym tygodniu mapa Wavelo powiększyła się o dwie stacje sponsorskie. Do działającej od początku roku stacji 157 Quattro Business Park dołączyły 160 B4B Bonarka for Business i 158 Bonarka Shopping Center. Tym samym ponad 6000 pracowników kompleksu biurowców i tysiące odwiedzających każdego dnia centrum handlowe Bonarka City Center zyskali kolejny środek transportu po Krakowie. Popularność systemu Wavelo rośnie, o czym świadczą najlepiej rekordy pobijane przez naszych użytkowników – mówi Marcin Jeż, dyrektor ds. Innowacji i Rozwoju Bike U. Rowery miejskie przejechały już przeszło 3,5 mln km i zostały wypożyczone ponad milion razy. To utwierdza nas tylko w przekonaniu, że najbardziej innowacyjny rower w Polsce jest też jednym z najbardziej lubianych środków transportu w Krakowie– dodaje.

Stacja nr 158 Bonarka Shopping Center zlokalizowana jest przed wejściem głównym od strony ul. Kamieńskiego. W ubiegłą sobotę nastąpiło tam jej uroczyste otwarcie. Na odwiedzających tego dnia Bonarkę City Center czekały konkursy z nagrodami, gadżetomania, abonamenty miesięczne Wavelo do wygrania, a także możliwość bezpłatnego przeglądu serwisowego własnego roweru.

Czym są stacje sponsorskie?

Operator systemu Wavelo oferuje stacje sponsorskie, w ramach których zainteresowana firma może kupić stację (z rowerami lub bez) i dopasować ją do swojej identyfikacji wizualnej. Dodatkowo, firma promowana jest w kanałach społecznościowych Wavelo oraz zostaje specjalnie oznaczona na mapie dostępnej na stronie www.wavelo.pli w aplikacji mobilnej. Możliwą formą współpracy jest również przestrzeń reklamowa wynajmowana na koszykach lub ramach rowerów, jak również zakup abonamentów dla swoich pracowników. To opłaca się wszystkim: firmy otrzymują tanią reklamę mobilną, a ich pracownicy i klienci możliwość dojazdu taniej, wygodniej i szybciej omijając korki.

Więcej informacji na temat oferty „Wavelo dla Biznesu” znaleźć można w zakładce FAQ na stronie www.wavelo.pl. Zapytania o ofertę i możliwości współpracy należy kierować mailowo na adres: wavelodlafirm@wavelo.pl.

 

*

Wavelo to najnowocześniejszy system rowerów miejskich w Europie. Jednoślady posiadają innowacyjne rozwiązania, takie jak wał Kardana, lokalizowanie GPS, panel solarny i dynamo zasilające komputer umieszczony na bagażniku. Krakowskie rowery miejskie utrzymywane są w ruchu przez BikeU, operatora innych innowacyjnych bezobsługowych wypożyczalni miejskich w Polsce.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up