Krakowskie "pudełko marzeń". Zaprojektują i dostarczą projekt aranżacji wnętrz

Dwóch mieszkańców Krakowa uruchomiło właśnie nowy internetowy startup. Profesjonalny, stworzony przez architekta, projekt własnego mieszkania czy domu ma być teraz szybszy i tańszy w realizacji.

Aranżacja wnętrza nowego mieszkania czy domu przez profesjonalnych architektów dla wielu osób, przynajmniej na pierwszy rzut oka, kojarzy się z dużymi wydatkami, trudnymi konsultacjami i długim czasem realizacji. Zamierzając kupić swoje własne “M”, warto jednak od razu myśleć o jego dalszym wykończeniu i aranżacji. Aby zrobić to naprawdę dobrze, w przemyślany sposób, uzyskując wygodną i komfortową przestrzeń do życia, warto zwrócić się z tym do specjalistów.

Tu z pomocą przychodzi nowa internetowa platforma. Hi-Wiz.pl pozwala na realizację projektu aranżacji wnętrz w sposób szybki i w pełni dostosowany do oczekiwań, gustu, możliwości finansowych i samego układu mieszkania. – Jakiś czas temu doszliśmy do wniosku, że brakuje w Polsce firmy, posiadającej specjalistyczne zaplecze architektów, która będzie dostępna cenowo dla każdego Polaka, który chce mieć profesjonalny i wyjątkowy projekt swojego mieszkania – mówi Eugeniusz Zahorodnii, jeden z twórców Hi-Wiz.pl – Stworzyliśmy pierwszą tego typu platformę internetową, która rozpozna nasz gust, zaproponuje kilka projektów. My następnie, po otrzymaniu rzutów, układu i rozmiaru mieszkania, działając wedle wytycznych Klienta, tworzymy indywidualnie dopasowany i skrojony projekt aranżacji wnętrz.

Platforma posiada prosty system rozpoznawania gustów. Pozwala on architektom poznać to co nam się podoba, jaki styl wnętrz preferujemy. Gdy architekci otrzymają od nas rzuty mieszkania i konkretne wytyczne czego oczekujemy od projektu, w ciągu kilku dni przygotowują finalną wersję, wraz z projektem wykonawczym.

7 dni na “pudełko marzeń”

– Zależy nam na szybkości działania i obsługi naszych klientów, dlatego po uzgodnieniu szczegółów, gwarantujemy 7-dniowy maksymalny czas oczekiwania na projekt. Co więcej, projekt dostarczamy w niezwykłej formie kurierem wprost do rąk naszego klienta – mówi twórca Hi-Wiz.pl.

Projekt wysyłany jest w specjalnym, jak nazywają go sami twórcy, “pudełku marzeń”. Znajdziemy w nim dokładny projekt wykonawczy, wydrukowane rzuty naszego mieszkania z zastosowanymi rozwiązaniami, garść gadżetów firmowych (m.in. metrówkę) oraz listę proponowanych urządzeń sanitarnych, sprzętu, paneli, płytek czy farb.

Rabaty u Partnerów

To jednak nie koniec. Hi-Wiz.pl rozwija również swój system rabatowy. Serwis oferuje tzw. “kartę lojalnościową”, dzięki której Klienci otrzymają specjalne rabaty w salonach i sklepach partnerskich.

– Chcemy, by Polacy mieszkali w pięknych, wymarzonych, ale przede wszystkich komfortowych i funkcjonalnych domach i mieszkaniach. Dlatego stawiamy na jakość obsługi naszych klientów, fajne rabaty u Partnerów oraz naprawdę niepowtarzalny sposób dostarczenia projektu do rąk własnych w ciągu 7 dni – dodają przedstawiciele Hi-Wiz.pl

https://hi-wiz.pl

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up