Łączą outlet z parkiem handlowym

fot. materiały prasowe

Otwarcie nowego centrum handlowego w Krakowie przy ul. Nowohuckiej planowane jest na drugą połowę 2020 roku. Prezes KG Group zapowiada, że zakupy tam będą wolne od ograniczeń i satysfakcjonujące.

Klienci po otwarciu centrum będą mieli do wykorzystania 60 tys. mkw. Jedną trzecią tej powierzchni zajmie Cracovia Outlet. Znajdzie się tam też największe w mieście centrum wyposażenia wnętrz i salon meblowy.

–  W centrum Cracovia Outlet rozwijamy koncepcję od podstaw, według aktualnych standardów, na bazie rozwiązań dopasowanych do rynku, a nie odwrotnie. Chcemy, by proces realizacji zakupów był możliwie wolny od ograniczeń i skupiony na uzyskaniu najbardziej satysfakcjonującego efektu – mówi Krzysztof Gaczorek, prezes KG Group.


Częściej odwiedzane

–  Obecność dodatkowej oferty pozaoutletowej wpływa na wyższą częstotliwość odwiedzin w porównaniu do centrów outletowych, które nie dają takiej możliwości. Przyjęty miks to sprawdzona formuła rynkowa, która pozwala uzyskać efekt synergii handlowej i lepiej spenetrować lokalny rynek potrzeb, zwiększając częstotliwość zakupów i ich komplementarność – komentuje Piotr Mierzwa, dyrektor ds. rozwoju Intersport Polska. Firma zdecydowała się otworzyć sklep outletowy w tej lokalizacji.

Jak mówi Mierzwa, niedziele wolne od handlu zmieniły styl robienia zakupów. – Siłą rzeczy skraca się czas na ich realizację. Połączenie centrum typu outlet z parkiem handlowym pozwala na efektywniejsze dokonywanie zakupów, bo w jednym kompleksie handlowym oferowane są konsumentom szersze możliwości – uważa przedstawiciel Interesportu.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Czyżyny
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up