Lokum Salsa - spełnij marzenie o mieszkaniu nad Wisłą w Krakowie

Mieszkasz w Krakowie i poszukujesz funkcjonalnego, komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji? Z pewnością zainteresuje Cię informacja, że w tym mieście powstaje jedna z najbardziej atrakcyjnych inwestycji mieszkaniowych tworzona przez doświadczonego dewelopera - Lokum Deweloper. Osiedle Lokum Salsa położone na Zabłociu, przy ulicy Stanisława Klimeckiego, bo o nim mowa, to doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą żyć w miejskim rytmie!

Lokum Salsa – nowoczesna inwestycja deweloperska na Zabłociu

Zabłocie to dzielnica Krakowa, która obecnie przeżywa prawdziwy rozkwit. Dawniej kojarzona była głównie z przemysłem, powoli staje się jednym z najważniejszych punktów kulturalnych na mapie miasta. Jest to zatem doskonała lokalizacja dla osób, które lubią aktywne życie w miejskim rytmie oraz chcą korzystać z oferty kulturalno-rozrywkowej Krakowa. Mieści się tu kilka ciekawych galerii sztuki i muzeów. Przykładem jest chociażby Muzeum Sztuki Współczesnej. Zachwyca także Muzeum Miasta Krakowa, którego oddział znajduje się w dawnej Fabryce Emalia Oskara Schindlera. To właśnie kontrast między przemysłową architekturą budynków, a ich współczesną funkcją świadczy o wyjątkowości tego miejsca.

Zabłociem interesują się nie tylko ludzie sztuki, ale i biznesmeni. W efekcie tego, powstaje tu coraz więcej biurowców, do których zaliczyć można Orange Office Park, Brown Brothers Harriman, Aon, Cisco czy Enterprise Park. Rewitalizacja dawnego terenu poprzemysłowego sprawia, że nabiera ona zupełnie nowego, miejskiego i nowoczesnego charakteru.

Mieszkania nad Wisłą w Krakowie

Spacer bulwarami położonymi nad Wisłą to z pewnością doskonały pomysł na udane popołudnie. Jeśli cenisz wypoczynek pośród zieleni i lubisz kameralny klimat, to osiedle Lokum Salsa na pewno przypadnie Ci do gustu.

Nowe mieszkania w Krakowie w industrialnym stylu

Industrialna stylistyka zachwyca swoją surowością. Wbrew powszechnym opiniom, tego rodzaju wnętrza mogą być nie tylko minimalistyczne, ale jednocześnie przytulne. Nic więc dziwnego, że obecnie ten styl cieszy się niesłabnącą popularnością. Spotkać go można w restauracjach, pubach czy galeriach. Projekt architektoniczny osiedla Lokum Salsa również wpisuje się w wyżej wspomniane nurty. Wystarczy, że zapoznać się z wizualizacjami dostępnymi na stronie https://lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-salsa/, aby dostrzec wpływy industrialnej stylistyki połączonej ze sprawdzonymi rozwiązaniami projektowymi. Architektura inwestycji ma odzwierciedlać dawny charakter miasta i wprowadzić do niego powiew świeżości. Jest to zatem harmonijne zespolenie historii z nowoczesnością.

Lokum Salsa - idealna inwestycja na wynajem

Zabłocie to dzielnica z potencjałem, która gwarantuje bliskość centrum i sąsiedztwo dużych ośrodków biznesowych. Nic zatem dziwnego, że wzbudza ona zainteresowanie inwestorów, którzy poszukują mieszkań, traktując je jako atrakcyjną lokatę kapitału. Lokum Salsa stwarza ogromne możliwości pod tym względem. Do dyspozycji inwestorów są komfortowe mieszkania, liczące od 2 do 5 pokoi. Co istotne, lokale, których powierzchnia przekracza 60 m2 zostały zaprojektowane w taki sposób, by możliwy był ich łatwy podział na mniejsze jednostki. W ten sposób uzyskać można nawet 2 oddzielne mieszkania.

Sprawdź ofertę osiedla Lokum Salsa – wybierz komfortowe mieszkanie na krakowskim Zabłociu!

 

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze
comments powered by Disqus