Miejsce po Almie zajmie Carrefour Premium

fot. materiały prasowe

W Galerii Kazimierz, w miejscu dawnego supermarketu Alma, pojawi się supermarket Carrefour. Będzie to pierwszy w Krakowie sklep tej marki zrealizowany w koncepcie Premium.

Delikatesy Alma w Galerii Kazimierz zostały zamknięte 6 lutego. Kilka dni wcześniej zniknął również sklep tej sieci z ulicy Kościuszki.

Teraz galeria wita już nowego najemcę. – Cieszymy się, że kolejny najemca dołącza do Galerii Kazimierz, a nasza oferta spożywcza zostanie uzupełniona. Tym bardziej jesteśmy dumni z faktu, że to właśnie na terenie naszej galerii otworzony zostanie pierwszy taki sklep w Krakowie, czyli Carrefour Premium, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów – mówi Paweł Kotlarski, dyrektor Galerii Kazimierz.

Pieczywo, wędliny, artykuły bio

Supermarket Carrefour w Galerii Kazimierz zajmie aż 2 900 metrów kwadratowych powierzchni. Jak czytamy w komunikacie galerii, sklepy w formacie Premium wyróżniają się nowoczesnym designem i rozbudowaną ofertą produktów delikatesowych. – Do dyspozycji klientów będą między innymi wypiekane na miejscu pieczywo, produkty z własnej wędzarni, asortyment od lokalnych producentów czy szeroka gama artykułów bio – zapowiada firma.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Grzegórzki
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up