Miejski vibe od Develi w Płaszowie

fot. materiały prasowe

Deweloper poinformował, że wprowadził do sprzedaży ponad 270 mieszkań w Płaszowie. Inwestycja ma zostać ukończona w trzecim kwartale 2025 roku.

Przy ul. Myśliwskiej inwestor realizuje osiedle, które nazwał City Vibe. Wystartował właśnie kolejny etap, który składa się z dwóch pięciopiętrowych bloków mieszkalnych. Znajdą się w nim 274 mieszkania.

Obecnie w Krakowie każde nowe mieszkanie jest na wagę złota. – Sytuacja na rynku nieruchomości w Krakowie jest bezprecedensowa. Gdyby mieszkania dalej sprzedawały się w tak szybkim tempie, bez zwiększenia podaży, to wszystkie wyprzedałyby się w zaledwie cztery miesiące – zauważa Tomasz Kaleta, dyrektor departamentu sprzedaży w spółce Develia.

W dwóch nowych budynkach, których ukończenie planowane jest na trzeci kwartał 2025 roku, powstanie po 137 mieszkań o metrażach od 30 do 80 mkw. W projekcie uwzględniono podziemną halę, garaże i boksy lokatorskie.

Jeziorko, plac i fontanna

Deweloper przekonuje, że zadbał również o najbliższe otoczenie osiedla. – Zielone tereny o powierzchni ponad 1 ha zostaną atrakcyjnie zagospodarowane – powstanie m.in. jeziorko, reprezentacyjny plac z podświetlaną fontanną, deptak oraz pełna drzew i krzewów strefa parkowa. Nabywcy będą mieli do dyspozycji m.in. siłownię plenerową oraz boisko do siatkówki. Dla dzieci przewidziano bezpieczne place zabaw oraz przestrzeń kreatywną – zapewnia. Ceny rozpoczynają się od 11,5 tys. złotych za metr kwadratowy.

Autorem projektu architektonicznego IV etapu City Vibe jest pracownia B2 Studio.

Obecnie w Krakowie Develia ma w ofercie sześć inwestycji z 435 mieszkaniami.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze