Mobile Trends Conference 2018. Siódme spotkanie branży w Krakowie

fot. Krzysztof Kalinowski / LoveKraków.pl

W czwartek, 1 marca w Hotelu Park Inn by Radisoon przy ul. Monte Cassino w Krakowie po raz siódmy odbędzie się Mobile Trends Conference – jedyna w Polsce konferencja poświęcona branży technologii mobilnych. Dwa dni wypełnione prelekcjami, które zostaną wygłoszone przez najlepszych specjalistów z całego kraju, będą dotyczyły zagadnień związanych z obszarem marketingu, oprogramowania, programowania i zarządzania zespołami w branży mobile. Zgłoszenia do prowadzenia prelekcji, trwają do piątku, 26 stycznia.

Sprzedaż produktów za pomocą smartfonów

Mobile Trends Conference to święto branży mobile, w którym uczestniczą wszyscy najważniejsi przedstawiciele firm mobilnych. W czasie wydarzenia 25 ekspertów podzieli się swoją wiedzą dotyczącą tajników przyciągnięcia klienta, systemu biznesowego dotyczącego aplikacji mobilnych stosowanych w smartfonach, a także zwiększenia sprzedaży danego produktu. Uczestnicy Mobile Trends Conference będą mieli zatem szansę spotkać potencjalnych partnerów biznesowych i rozpocząć rozmowy o współpracy. Goście będą służyć analizami i wskazówkami w kontekście tworzenia chwytliwego oprogramowania mobilnego.

Wśród prelegentów zaproszonych na Mobile Trends Conference znaleźli się tacy eksperci, jak: Bartosz Bilicki (Trifinity.io.), Emilia Bojańczyk i Piotr Burdyło (Superskrypt), Jacek Dymkowski (Selectivv Mobile House), Paweł Elbanowski (Programa), Mariusz Gąsiewski (Google), Edyta Godziek (SerwerSMS), Marek Kaczmarek (Vercom), Monika Kołodziejczyk (Semahead), Robert Marczak (Woolet), Krzysztof Marzec (DevaGroup), Monika Mikowska (Mobee Dick) czy Bartłomiej Sobczak (Empik). Opowiedzą oni o wyzwaniach, jakie stają przed przedstawicielami branży technologii mobilnych. Tym samym opowiedzą o możliwości wykorzystania danych mobilnych w pracy oraz kreowaniu wizerunku za pomocą urządzeń mobilnych. Co więcej, przedsiębiorcy, którzy chcą wystąpić w czasie konferencji, mogą wysyłać zgłoszenia do piątku, 26 stycznia za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: https://2018.mobiletrends.pl/prelegenci.

Nagrody dla najlepszych przedsiębiorców

W trakcie konferencji Mobile Trends w Muzeum Manggha w Krakowie odbędzie się również uroczysta gala przyznania nagród Mobile Trends Awards 2017, które od siedmiu lat są przyznawane firmom z sukcesem posługującym się technologiami mobilnymi w kontekście swoich działań branżowych. Aktywność nominowanych pod kątem perfekcji, innowacyjności oraz dostosowania do potrzeb użytkowników ocenia kapituła konkursowa, w której znaleźli się eksperci z całego kraju. Nagrody Mobile Trends Awards 2017 zostaną przyznane w dziesięciu kategoriach: strona mobilna, portal mobilny, zdrowie i edukacja, gra mobilna, m-commerce, bankowość mobilna, kampania marketingowa, mobilny start-up, innowacja, aplikacja.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up