My Fitness Place rozgości się w The Park Kraków

The Park Kraków fot. materiały prasowe

Klub fitness został nowym najemcą w biurowcu przy ul. Saskiej 25. Otwarcie zaplanowano na czwarty kwartał tego roku.

Właścicielem MFP jest Benefit Systems, który jest operatorem ponad 200 klubów. – Pozyskanie partnera, którego nowoczesny klub fitness zajmie ponad 1,2 tys. mkw. na parterze w pierwszym budynku The Park Kraków, wpisuje się w naszą strategię budowania projektów, w których nie tylko dobrze się pracuje, ale też spędza czas po pracy – mówi Bartosz Prytuła, managing partner w White Star Real Estate.

Prytuła dodaje, że spółka chce czerpać z koncepcji miasta 15-minutowego i ułatwić mieszkańcom życie poprzez oszczędzanie czasu. Ma w tym pomóc tworzenie zintegrowanej społeczności i poprawianie jakości życia.

Dla ciała i ducha

– Jesteśmy przekonani, że My Fitness Place będzie stanowił ogromną wartość dodaną dla najemców The Park Kraków, a także dopełni rekreacyjną ofertę skierowaną do mieszkańców Podgórza – stwierdza przedstawiciel White Star Real Estate.

W klubie będą odbywać się zajęcia fitness, a do tego użytkownicy będą mieć do dyspozycji strefę maszyn, treningu funkcjonalnego i cardio. Nie zabraknie także strefy odnowy biologicznej i relaksu z sauną suchą czy infrared. Klub będzie honorował karty MultiSport.

– Otwarcie jednego z naszych klubów My Fitness Place w kompleksie The Park Kraków, który projektowano z myślą o dobrym samopoczuciu ludzi, wpisuje się w naszą misję propagowania zdrowego stylu życia opartego na aktywności fizycznej i pracy w warunkach work-life-balance – mówi Tomasz Groń, dyrektor zarządzający klubami fitness należącymi do Benefit Systems.

Budowa pierwszego budynku w ramach kompleksu rozpoczęła się w połowie 2020 roku. W maju 2022 roku uzyskał on pozwolenie na użytkowanie i jest aktualnie wynajęty w ponad 80%. Kondygnacje parterowe będą przeznaczone głównie na działalność usługową – w pierwszym budynku, oprócz siłowni, znajdzie się także lunch bar i sklep spożywczy. Inwestor informuje, że do końca zbliża się także realizacja drugiego budynku, którego oddanie do użytku zaplanowane jest na III kwartał 2023 roku.