Na wakacje #PROSTOzKRAKOWA

fot. Archiwum Kraków Airport/ MPK Kraków

Sezon urlopowy w pełni, w lipcu pasażerowie najczęściej planowali swoje urlopy na Półwyspie Iberyjskim. Podobnie jak w czerwcu powodzeniem cieszyły się nowe kierunki – Porto i Walencja. Pasażerowie planowali urlop również: w Barcelonie, Maladze, na Gran Canarii i Majorce.

Po raz pierwszy Kraków Airport oferuje pasażerom możliwość skorzystania w jednym roku kalendarzowym ze 100 połączeń lotniczych na 4 kontynenty. To co kiedyś było marzeniem, obecnie jest na wyciągnięcie ręki lub… smartfona. Nowe narzędzia komunikacji pozwalają na zaplanowanie podróży w każdym miejscu i o dowolnej porze. Możliwe jest to także podczas podróży… tramwajem czy spacerując po Krakowie.

Od czerwca na 11 krakowskich tramwajach lotnisko wspólnie z przewoźnikami promuje letnią siatkę połączeń #PROSTOzKRAKOWA. Nie wszyscy korzystają z urlopu w wakacje, dlatego też od września po stolicy Małopolski zacznie jeździć 9 tramwajów promujących zimową siatkę połączeń. W ramach kampanii trwającej do października br. promowanych będzie  40 kierunków #PROSTOzKRAKOWA.

Dokąd na wakacje #PROSTOzKRAKOWA?

Dziewiętnastu przewoźników oferujących sto połączeń lotniczych #PROSTOzKRAKOWA umożliwia zaplanowanie urlopu w krajach basenu Morza Śródziemnego, Afryce, na Bliskim Wschodzie, we Francji, Portugalii, Niemczech lub Szwajcarii. W letniej ofercie lotniska są kierunki czarterowe do: Bułgarii (Burgas, Varna), Grecji (Kreta: Chania i Heraklion, Korfu, Rodos), Włoch (Palermo).

Z kolei pasażerowie przewoźników na co dzień oferujących loty z Krakowa mogą cieszyć się wypoczynkiem na słonecznych plażach: Portugalii (Porto), Hiszpanii (Alicante, Barcelona, Malaga, Majorka, Walencja, Wyspy Kanaryjskie - Teneryfa i Gran Canaria), Włoch (Cagliari, Lamezia, Neapol, Pescara, Trapani, Wenecja),  Malty (Malta), Grecji (Ateny, Chania) i Cypru (Pafos). Na wielu kierunkach rozkład rejsów samolotów pozwala pasażerom zaplanować krótkie, weekendowe wyjazdy (Lourdes, Lyon). Miłośnicy egzotycznych wakacji, dzięki bezpośrednim połączeniom do największych portów przesiadkowych w Europie, mogą z Kraków Airport wybrać się w podróż do każdego, nawet najbardziej odległego miejsca na świecie.

Urlop nie tylko latem #PROSTOzKRAKOWA

W sezonie Zima 2017/18 #PROSTOzKRAKOWA pasażerowie będą mogli udać się nie tylko na narty. Ci, którzy od mrozów i śniegu wolą cieplejsze kierunki - dzięki bezpośrednim rejsom z krakowskiego lotniska będą mogli skorzystać z podróży do kolejnych ciekawych miejsc. W sezonie zima 2017/18 #PROSTOzKRAKOWA uruchomionych zostanie kolejnych 16 nowych połączeń. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Marrakesz, pierwsze połączenie z Krakowa do Afryki, Norymberga bliźniacze miasto Krakowa czy Marsylia.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up