Networking – nowy wymiar efektywności w biznesie

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką przedsiębiorczości w czwartek 17 października o 18.00 na spotkanie networkingowe „Skuteczna sprzedaż”. W spotkaniu organizowanym w wyjątkowym miejscu – na Barce na Wiśle wezmą udział znani eksperci z dziedziny marketingu Paweł Tkaczyk i Mick Griffin.

Przez networking do sukcesu

Spotkania networkingowe odgrywają ważną rolę w świecie biznesu. Dzięki nim mamy szansę na zdobycie wiedzy z pierwszej ręki od specjalistów w dziedzinach zarządzania, marketingu czy sprzedaży, a także na nawiązanie kontaktów z innymi przedsiębiorcami.

– Podczas spotkań networkingowych uczestnicy dzielą się tym, co najlepsze, aby dzięki wspólnym zasobom i doświadczeniom móc się rozwijać – mówi Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski. - Dawka nowej wiedzy może wiele zmienić w podejściu do biznesu i wykreować nowych liderów. Dzieje się tak, ponieważ spotkania z ekspertami w istotny sposób rozwijają nasze możliwości i poszerzają horyzonty o doświadczenia innych. Pozwalają nam niejednokrotnie spojrzeć na nowo na problemy w biznesie, z którymi się zmagamy. I znaleźć rozwiązania, których istnienia nawet nie podejrzewaliśmy – dodaje Marszałek.

Networking, który Cię zaskoczy

Spotkanie networkingowe organizowane jest w ramach projektu „Przedsiębiorcza Małopolska – rozwój przedsiębiorczości technologicznej w regionie” przez Województwo Małopolskie. Projekt ten obejmuje nie tylko wydarzenia promujące przedsiębiorczość, ale także program akceleracyjny #StartUpMałopolska.

Kolejne spotkanie networkingowe odbędzie się w Krakowie 17 października (czwartek) na Barce na Wiśle (ul. Podgórska 16), o godz. 18:00. Przewodnim hasłem, streszczającym tematykę wydarzenia, jest „Skuteczna sprzedaż”. Swoją wiedzą podzielą się podczas niego znani eksperci z tej dziedziny, tj. Paweł Tkaczyk oraz Mick Griffin.

Paweł Tkaczyk – mistrz storytellingu, specjalista z zakresu budowania marki, mówca publiczny oraz autor bestsellerowych książek o tematyce marketingu – udowodni, że dobra opowieść w biznesie przewyższa inne formy promocji. Na jego wykładzie dowiemy się, co się dzieje w głowie konsumenta i jak tę wiedzę zastosować jako narzędzie efektywnej sprzedaży.

Mick Griffin – Chief Revenue Officer w firmie Brand24, zajmującej się monitorowaniem internetu, specjalista w zakresie sprzedaży oraz marketingu – wprowadzi w zagadnienia skutecznego rozwiązywania problemów biznesowych wykładem o intrygującym tytule: „Bez rozwiązywania problemów nie ma sprzedaży”.

Od dyskusji do innowacji

Po wystąpieniach przewidziana jest dyskusja z udziałem prelegentów oraz zebranych, podczas której będzie można dzielić się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniami biznesowymi.

Przypomnijmy, iż Małopolska znajduje się w czołówce (czwarte miejsce) najszybciej rozwijających się gospodarczo województw w kraju, co świadczy o tym, że nasz region tworzy dogodne warunki dla rozwoju przedsiębiorczości. Organizowane tutaj inicjatywy biznesowe to wyjątkowe połączenie ludzkich zasobów oraz przyjaznego biznesowi środowiska. Jedną z takich inicjatyw jest właśnie spotkanie networkingowe „Skuteczna sprzedaż” w Krakowie.

Uczestnictwo w spotkaniu jest możliwe po uprzedniej rejestracji za pośrednictwem FORMULARZA.

A zatem spotykamy się 17 października o 18.00 na Barce na Wiśle, przy Podgórskiej 16!

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up