Nowa inwestycja HSD w okolicach Bonarki

Kielecka spółka HSD Arrow od początku działania na krakowskim rynku mieszkaniowym przedstawia ciekawą ofertę. Niedługo przy ul. Strumiennej niedaleko Bonarki oraz ulicy Turowicza powstanie pięć budynków mieszkalnych. Już teraz do sprzedaży trafiły 64 mieszkania w dwóch pierwszych budynkach.

Inwestycja ta zostanie doceniona przez osoby, dla których ważny jest sprawny dojazd do centrum Krakowa oraz piękna panorama miasta rozpościerająca się z okien.

Lokalizacja cechuje się niską zabudową jednorodzinną oraz dobrym dojazdem do centrum miasta. Nieopodal inwestycji mieszkańcy będą mieć pod ręką lokalne sklepy, jak i markety, a także restauracje, aptekę, czy urząd pocztowy.

Zaletą jest również bliskie sąsiedztwo z galerią handlową. Warto również wspomnieć o bliskości centrum biurowego –  „B4B Bonarka for Business" –  które znajdują się w odległości około 700 metrów od inwestycji. Warto dodać też szybki dojazd do autostrady (przez ul. Turowicza) oraz do „zakopianki”.

Szeroki wachlarz możliwości

W docelowo pięciu ogrodzonych budynkach będzie można znaleźć mieszkania o dowolnej wielkości. Oferta skierowana jest zarówno dla osób, które potrzebują jednopokojowego lokum, jak i pięciu pokoi. Obecnie można już rezerwować 32 mieszkania w budynku A i taką samą liczbę w budynku B. Wysokość mieszkań różni się. W najniższych sufit jest zawieszony na wysokości 2,5 metra, a w najwyższych sięga 2,95 m.

Mieszkania znajdują się w trzypiętrowych budynkach. Skomunikowane cichobieżnymi windami oraz częściami wspólnymi o podwyższonym standardzie. Duże balkony, nowoczesna bryła budynku mocno wyróżni inwestycję na Krakowskim rynku nieruchomości.

Zarezerwuj już teraz!

Jeśli chcemy zarezerwować mieszkania, trzeba się liczyć z wydatkiem 2 tys. złotych. Zakończenie budowy zostało zaplanowane od końca III kwartału 2019 roku, a pozwolenie na użytkowanie zostanie wydane najpóźniej kwartał od zakończenia budowy, czyli jesienią 2019 roku.

Ceny za miejsca postojowe nie są wygórowane. Za stanowisko w hali garażowej trzeba zapłacić 25 tys. złotych, zaś za miejsce naziemne połowę tej stawki. W garażu zmieści się 41 samochodów, a na zewnątrz osiem.

Warto mieć też dodatkową przestrzeń na przechowywanie różnych przedmiotów, istnieje możliwość nabycia komórki lokatorskiej. Deweloper zapewnił 52 takie pomieszczenia. Cena to 2,160 tys. zł za metr kwadratowy. Najmniejsze komórki to 2,3 mkw., a największe ponad 4,5 mkw.

Osiedle będzie w pełni ekologiczne. Zapewni to wspólna kotłownia gazowa, która ogrzeje zarówno mieszkania jak i wodę. Budynki znajdą się na wyniesieniu dlatego z tarasów usytułowanych na dachach budynków będzie rozprzestrzeniał się widok na panoramę centrum Krakowa oraz góry.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up