Nowa przestrzeń treningowa przy pl. Kossaka [WIZUALIZACJE]

Najprawdopodobniej w październiku zostanie otwarta kameralna siłownia pod marką XXS Gym przy placu Kossaka.

Od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych promowana jest kolejna lokalizacja siłowni marki należącej do spółki FitFactory. Jak podaje Marta Hacuś, menadżerka obiektu, klub przy pl. Kossaka 5 zostanie najprawdopodobniej udostępniony klientom w październiku, jednak konkretna data nie został jeszcze ustalona.

Nazwa nawiązuje do wielkości

– Nazwa XXS Gym nawiązuje oczywiście do metrażu, ale także do klimatu siłowni, czyli lokalnego, kameralnego miejsca, gdzie w świetnej atmosferze można zrobić trening – mówi Marta Hacuś i dodaje, że powierzchnia nowego klubu wyniesie 375 metrów kwadratowych. To o blisko połowę mniej niż liczy pierwszy obiekt XXS GYM przy ul. Zabłocie 24. To jednak nie ma być przeszkodą, lecz atutem.

– Mimo niewielkiego metrażu, zarówno w klubie na Zabłociu, jak i na Kossaka udało nam się tak rozplanować przestrzeń treningową oraz sprzęt, aby wykorzystać jak najbardziej potencjał lokalu. Wyróżniamy się eleganckimi wnętrzami i świetnym sprzętem (między innymi Technogym oraz APUS Sports). Dodatkowo klub prowadzony jest w sposób przyjazny klientowi – zapewnia menadżer siłowni.

Obecnie kończą się prace remontowo-wykończeniowe w lokalu. – Większość sprzętu jest już zamówiona i czekamy na jego dostawy, które wydarzą się pewnie na przełomie sierpnia i września – informuje Marta Hacuś.

Kluby są ogólnodostępne. Klienci będą mogli wykupić karnety lub jednorazowe wejścia. Właściciele akceptują karty Multisport, FitProfit, Medicover Sport oraz PZU Sport.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Stare Miasto