Nowy biurowiec już oficjalnie otwarty

fot. Mat. prasowe

Po niespełna 21 miesiącach pracy został otwarty nowy biurowiec na krakowskich Grzegórzkach.

Inwestorem jest firma Warimpex, spółka dewelopersko-inwestycyjna z siedzibą w Wiedniu. Warimpex podpisał już umowę na wynajem większości przestrzeni biurowej w budynku, miedzy innymi z międzynarodową firmą z branży chemicznej Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A.

Do obiektu, który w kwietniu otrzymał pozwolenie na użytkowanie, wprowadzili się już pierwsi najemcy przestrzeni biurowych oraz usługowych.

Biurowiec klasy A oferuje ponad 12 000 metrów kwadratowych powierzchni na 8 piętrach oraz 3 poziomy podziemnego parkingu dla 210 aut.

– Kraków to ważny ośrodek biznesowy na mapie Polski. Otwierając Mogilska Office oddajemy na rynek nowoczesną, wysokiej klasy przestrzeń biurową w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Cieszymy się, że możemy przyczyniać się do rozwoju miasta oddając do użytku powierzchnie, która będzie służyła jego mieszkańcom. Mając na uwadze duże zainteresowanie ze strony potencjalnych najemców w okolicy, jesteśmy przekonani, że uda nam się w najbliższym czasie zapełnić ostatnie wolne przestrzenie w budynku – powiedział Franz Jurkowitsch, prezes Warimpeksu.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up