Nowy przewoźnik w Kraków Airport. Polecimy prosto do Odessy

fot. pixabay.com

Od 22 maja do 26 października będzie można skorzystać z połączenia linii lotniczej YanAir do położonego nad Morzem Czarnym, trzeciego największego miasta na Ukrainie – Odessy.

Połączenie linii lotniczej YanAir będzie od 22 maja realizowane dwa razy w tygodniu we wtorki i w piątki. A od 15 lipca do 16 września – trzy razy w tygodniu, także w niedzielę. Na trasie będą latały samoloty Boeing 737.

– To już trzeci nowy przewoźnik oferujący połączenia prosto z Krakowa w tym roku. Wiosną korzystając ze  zdywersyfikowanej siatki  połączeń krakowskiego lotniska będzie można polecieć do Odessy, miasta słynącego m.in. z ciekawej architektury, plaż i muzyki – informuje Monika Pabisek, rzecznik prasowy Kraków Airport.

Bilety na trasie Odessa – Kraków – Odessa są już w sprzedaży na stronie przewoźnika www.yanair.ua. Ceny zaczynają się od 89 dolarów w jedną stronę.

Międzynarodowy Port lotniczy Odessa położony jest około 7 km na  południowy zachód od centrum miasta. Od 2014 roku terminal w Odessie jest gruntownie modernizowany.
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up