Nowy wymiar umawiania wizyty w warsztacie

Szukanie warsztatu to udręka każdego kierowcy. Niektórzy mają zaufany zakład, w którym od lat zostawiają swoje samochody z każdą usterką. Inni w razie potrzeby jadą do członków rodziny znających się na samochodach. Jednak przy ilości kierowców w Polsce można z pewnością stwierdzić, że bywalców warsztatowych opisanych przed momentem jest zdecydowana mniejszość. Co zatem zrobić w sytuacji, w której samochód potrzebuje pilnej uwagi mechanika, a ty nie wiesz od czego zacząć poszukiwania?

Wyobraźmy sobie kierowcę kupującego samochód w innym mieście. Nie zna tam nikogo, a chciałby sprawdzić auto przed zakupem. Sprzedawca mówi, że nie ma żadnego problemu, mogą podjechać nawet zaraz. Nie mówi jednak, że warsztat, do którego chce podjechać należy do jego szwagra, a już na pewno nie wspomina o tym, że szwagrowi obiecał odpalić coś jak się uda opchnąć tego gra... ten doskonale zadbany, niemal o wartości kolekcjonerskiej pojazd. Co można zrobić w takiej sytuacji? Można popytać w jakiejś lokalnej grupie internetowej zrzeszających zapaleńców motoryzacji, wpisać hasło w wyszukiwarce i liczyć na to, że warsztat z najlepszym pozycjonowaniem jest również najlepszy w swoim fachu. Jest wiele opcji, ale wydaje nam się, że najlepsza opcja to wyciągnąć telefon, otworzyć aplikację DobryMechanik i w ciągu kilku chwil wybrać warsztat mając pewność, że za wyborem będzie szła również jakość.

DobryMechanik.pl posiada największą w Polsce bazę warsztatów samochodowych. W ciągu kilku minut możliwy jest wybór jednego z ponad 20 000 warsztatów w każdym miejscu w kraju, niezależnie od tego, czy chodzi o wymianę opon na wiosnę, dokonanie przeglądu przed zakupem w obcym mieście albo i wymianę całego silnika. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy znajdzie dla siebie warsztat odpowiednio dostosowany do jego potrzeb, a jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, to pomocą służy ponad 100 000 opinii wystawionych o tych warsztatach. Warsztaty szanujące pieniądze i czas swoich klientów w DobrymMechaniku mogą szczycić się nieskazitelną opinią, od razu również wiadomo o warsztatach nie wartych uwagi. 

Umówienie wizyty możliwe jest w każdej chwili, nawet po godzinach pracy warsztatu. Wszystko co należy zrobić to wysłać zgłoszenie, a nasi konsultanci skontaktują się z warsztatem jak tylko będzie to możliwe. Trzeba podjechać do warsztatu już jutro, ale nie ma czasu na wiszenie na słuchawce telefonu? Nic prostszego, DobryMechanik załatwia to za klienta. Nawet jeśli naprawa planowana jest za miesiąc, to nie stanowi żadnego problemu. Jak tylko uzyskamy potwierdzenie terminu przez warsztat, informacja o zarezerwowanym terminie pojawi się w skrzynce mailowej oraz w wiadomości SMS. Dodatkowo, żeby nie zapomnieć o wizycie, na dzień przed planowanym przyjazdem tą samą drogą wysyłamy przypomnienie. Umawianie wizyty w warsztacie samochodowym nigdy wcześniej nie było wygodniejsze.


Najlepsze jednak warto zostawić na koniec. DobryMechanik umówi wizytę w wybranym przez klienta warsztacie, w możliwie jak najkrótszym terminie, wyśle potwierdzenie oraz przypomni o wizycie całkowicie za darmo. Korzystanie z naszego portalu jest całkowicie bezpłatne. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, żadnych haczyków, żadnego drobnego druczku. Zaufało nam już ponad prawie 500 000 kierowców, ale ciągle brakuje nam przynajmniej jednego. Ciebie.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up