Od czerwca Park Wodny za szlabanem

fot. Paulina Frączek

W godzinach szczytu znalezienie miejsca postojowego przed Parkiem Wodnym było nie lada wyzwaniem. Z parkingu notorycznie korzystali mieszkańcy osiedla i pracownicy okolicznych biurowców, a na klientów obiektu czekały kilkuminutowe poszukiwania. Teraz ma się to zmienić, bo w najbliższym czasie na parkingu zostaną ustawione bramki.

Opłaty czekają na wszystkich, którzy nie są klientami Parku Wodnego. Parking będzie bezpłatny dla uczestników Klubu Wellnes i użytkowników hali basenowej. Bez względu na to, jaki produkt czy usługa zostaną zakupione przez klienta, osoba przekraczająca bramki kasowe będzie mogła anulować opłatę parkingową. Bezpłatny postój czeka również na korzystających z kart zewnętrznych.

– Chcemy poprawić komfort korzystania z obiektu naszym klientom. W pewnych godzinach niektórzy z gości mają problem z zaparkowaniem pod Parkiem Wodnym. W trosce o dbałość naszych usług zamykamy parking – mówi Barbara Potoczna z działu marketingu Parku Wodnego.

Widoczne pierwsze prace

Obecnie przed Parkiem Wodnym widoczne są już pierwsze prace związane z nową formą parkingu. Wyznaczona została część terenu, na którym będzie znajdował się wjazd. Na razie nie wiadomo, kiedy pojawią się bramki.

– Chcemy oddać parking w nowej formie najszybciej, jak to tylko możliwe. Mówimy o czerwcu, jednak nie chcemy podawać dokładnej daty. Wbrew pozorom nie jest to łatwe przedsięwzięcie – tłumaczy Barbara Potoczna.

Wprowadzenie płatnego parkingu dla osób nie korzystających z usług Aquaparku może okazać się trafnym zabiegiem, biorąc pod uwagę sąsiednią inwestycję. Jesienią 2017 roku obok obiektu zostanie oddana do użytku Galeria Serenada. Niewykluczone, że wielu klientów centrum handlowego byłoby zainteresowanych pozostawianiem pojazdu na darmowym parkingu

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up