OEES po raz drugi w Krakowie

W dniach 14-15 listopada w Centrum Kongresowym ICE odbędzie się Międzynarodowy Kongres Ekonomii Wartości. Wybitni specjaliści ze świata ekonomii, nauki i kultury spotkają się po raz drugi, aby wspólnie z uczestnikami przeprowadzić światowe dyskusje w tych dziedzinach.

Kto dla kogo?

Wśród gości kongresu, którzy poprowadzą seminaria, znajdują się między innymi: Jerzy Buzek, Robert Biedroń, Jerzy Owsiak i Janusz Filipiak. OEES to świetna okazja dla biznesmenów, marketingowców, naukowców i studentów, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat światowej ekonomii.

Pięć bloków tematycznych

Program OEES jest podzielony na kilka bloków tematycznych, które będą omawiane przez prelegentów. Pierwszy to FIRMA-IDEA, czyli biznes opierający się na wartościach, dzięki którym przedsiębiorstwo osiąga wysokie wyniki ekonomiczne. MIASTO-IDEA to panel, dotyczący tworzenia kultury przez współpracę obywateli. W bloku zatytułowanym CZŁOWIEK-PRACA będzie można porozmawiać o rynku pracy i jego przemianach w Polsce i na świecie. Czwartym tematem do rozmów będzie MARKA-KULTURA dotyczący świadomego kreowania kultury. Za dyskusję o globalnych zasadach, wartościach i realiach w biznesie odpowiedzialny będzie blok ŁAD MIĘDZYNARODOWY.

Oprócz seminariów, całemu wydarzeniu towarzyszyć będą sesje inspiracyjne, wystawy i intelektualny speed-dating z udziałem wszystkich uczestników i prelegentów.

W ramach OEES zorganizowany zostanie Open Eyes Festival. W ICE Kraków będzie można zobaczyć wystawę prac młodych artystów "Sztuka Netu" i spektakl pt. "Chopin bez fortepianu". Więcej szczegółów oraz bilety na Międzynarodowy Kongres Ekonomii Wartości można nabyć na stronie internetowej www.oees.pl.

Karolina Kubowicz

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up