Otwarto nowe centrum handlowe w Wieliczce

fot. materiały prasowe

Wczoraj otwarto nowe centrum handlowe w Wieliczce, opodal uruchomionej na początku roku pierwszej restauracji McDonald’s w mieście.

W rejonie ulicy Reformackiej, Łąkowej oraz drogi krajowej nr 94 powstał kompleks handlowo-usługowy o powierzchni 5 tys. metrów kwadratowych w zabudowie parterowej. Obiekt liczy ok. 30 sklepów, w tym m.in. Rossman, Pepco, Tedi, Biedronka czy Media Expert. Przed budynkiem przewidziano 110 miejsc postojowych dla samochodów.

– ATUT Express w Wieliczce to najnowsze centrum w naszym portfolio. Liczba klientów, którzy odwiedzili centrum, daje dużą satysfakcję. Wieliczka to miasto, które co roku przyciąga nie tylko rzesze turystów, ale i nowych mieszkańców, stanowiąc silną konkurencję dla Krakowa. Nowy obiekt jest już w całości skomercjalizowany – zaznacza Wojciech Cieślak, prezes grupy BOIG, odpowiedzialnej za realizację inwestycji w nowe centrum handlowe.

To właściwie siódmy już park handlowy pod marką „Atut” w portfolio inwestora. Następne projekty to m.in. Cracovia Outlet w sąsiedztwie Expo Kraków czy niedawno rozpoczęta budowa obiektu na Zwierzyńcu.

comments powered by Disqus