Piastowska Residence – kalifornijski styl w Krakowie

W okolicach Błoń powstaje Piastowska Residence, apartamentowiec przywołujący na myśl kalifornijską przyrodę i słońce. Budowa ma zakończyć się w IV kw. 2020 r.

Sąsiedztwo Starego Miasta, krakowskich Błoń i innych terenów zielonych czyni z Krowodrzy jedną z najatrakcyjniejszych dzielnic – zarówno biorąc pod uwagę możliwości stałego zamieszkania, jak i wynajmu na czas studiów czy przyjazdów biznesowych. Dzięki zaletom lokalizacji realizowane tu inwestycje są doceniane nie tylko przez nabywców poszukujących nieruchomości na własne potrzeby, ale także kupujących w celach inwestycyjnych. W tej tętniącej życiem dzielnicy swoją inwestycję ulokowała firma Terra Casa S.A. Deweloper działa na rynku nieruchomości od ponad 20 lat, zawsze wybierający wyjątkowe lokalizacje: w centrum miasta lub w innym otoczeniu przyjaznym mieszkańcom. W projektach kieruje się takimi założeniami, jak: wysoki standard wykończenia, bezpieczeństwo i funkcjonalność oraz innowacje technologiczne. Bardzo ważna jest także estetyka bryły budynków, wnętrz i części wspólnych.

Wyjątkowy projekt

Dostęp do zieleni i infrastruktury komunikacyjnej (przystanków tramwajowych i autobusowych oraz tras w kierunku centrum i lotniska) – to obecnie istotne kryteria, którymi kierują się osoby kupujące mieszkania. Piastowska Residence, położona  w pobliżu krakowskich Błoń i Parku Jordana daje nabywcom jeszcze więcej: łatwy dostęp do historycznej części miasta, lotniska Balice, bliskość biurowców oraz instytucji publicznych, w tym uczelni, szkół, przedszkoli oraz obiektów sportowych i ośrodków kultury, a także liczne punkty gastronomiczne, handlowe i usługowe zlokalizowane w pobliżu.

Projekt apartamentowca Piastowska Residence powstał w pracowni BS-Arch. Budynek charakteryzuje się nowoczesną, niewymuszoną elegancją, charakterystyczną dla stylu Kalifornii. Za projekt wnętrz, inspirowany naturalnym krajobrazem zachodniego wybrzeża USA odpowiada krakowska pracownia MJ Animo. Ciepłe barwy, naturalne materiały i doświetlenie pomieszczeń budzą skojarzenia z  kalifornijskim słońcem, plażą i oceanem. Niezwykle reprezentacyjną częścią apartamentowca będzie lobby wykończone naturalnym drewnem i kamieniem.

Elastyczna oferta mieszkań

W ofercie Piastowska Residence znajduje się tylko 58 mieszkań. Na  etapie zakupu lokale można ze sobą swobodnie łączyć, jeśli nabywcy będą chcieli powiększyć przestrzeń użytkową. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z balkonami i dużymi oknami wpuszczającymi dużo światła słonecznego do wnętrz. Standardem w inwestycji jest także bezpośrednie podpięcie każdego apartamentu do szerokopasmowego Internetu światłowodowego.

Dodatkowo na parterze przewidziano lokale usługowe, do których przylegają ogródki. Wygodne parkowanie w centrum miasta zapewni mieszkańcom wielopoziomowy podziemny parking, w którym wyodrębniono 78 miejsc postojowych, rowerownię i pomieszczenia gospodarcze. Parking zostanie wyposażony w stacje do ładowania samochodów elektrycznych i system „hands free”. Budynek będzie chroniony systemem monitoringu. Ponadto wejście zostanie wyposażone w urządzenie kontroli biometrycznej ze skanowaniem linii papilarnych.

Piastowska Residence, to kolejny po NY Residence Wrocławska 33, projekt Terra Casa, która wyróżnia się na krakowskim rynku jakością i estetyką, stanowiąc niezwykle atrakcyjną inwestycję.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up