Pierwszy etap Wielicka Garden czeka na lokatorów. Na nowym osiedlu zostały ostatnie mieszkania

fot. ATAL

ATAL, ogólnopolski deweloper, uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla pierwszego etapu budowy krakowskiego kompleksu mieszkaniowego Wielicka Garden. Klienci mogą odebrać 116 mieszkań o powierzchniach od 28,38 do 93,34 mkw, które znajdują się przy zbiegu ulic Wielickiej i Jerozolimskiej na Podgórzu.

Od kawalerek po mieszkania pięciopokojowe

Wielicka Garden to kompleks mieszkaniowy, który składa się na dwa etapy budowy. W pierwszym do użytku zostały oddane cztery budnyki, natomiast w powstającym obok drugim będzie ich sześć. Poza zróżnicowanymi mieszkaniami (od kawalerek po pięciopokojowe), do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 110 komórek lokatorskich, 105 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i jedenaście miejsc na parking przed budynkiem. Ponadto mieszkańcy będą mogli skorzystać z terenów zielonych, miejsc do rekreacji i dwóch placów zabaw.

– Wielicka Garden spotkała się z dużym zainteresowaniem osób, które szukają mieszkania w Krakowie – mówi Zbigniew Juroszek, prezes firmy ATAL. – Atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard oraz konkurencyjna cena sprawiły, że nabywcy szybko decydowali się na zakup nieruchomości. Okazuje się, że obecnie w pierwszym budynku wolne zostały tylko trzy lokale. W drugim budynku większość mieszkań również została sprzedana.

W tej chwili trwa sprzedaż ostatnich piętnastu lokali w powstającym nieopodal drugim budynku Wielicka Garden obejmującym cztery czterokondygnacyjne budynki z 177 mieszkaniami. Przyszli lokatorzy mogą wybierać spośród kawalerek, dwu, trzy i czteropokojowych mieszkań. Architekci zaplanowali lokale o powierzchni od 28,43 do 94,76 mkw. Ceny mieszkań w stanie deweloperskim wynoszą 6.5 tys. zł brutto za mkw.

Zabłocie, Aleja Pokoju i okolice zalewu Bagry

Poza Wielicka Garden ATAL ma do zaoferowania mieszkania w innych dzielnicach Krakowa. Obecnie trwa sprzedaż mieszkań w apartamentowcach apartamentowcach powstających przy ul. Przybyszewskiego 64 i Zbożowej 2A. Na Grzegórzkach powstaje również nowoczesne osiedle Bajeczna Apartamenty. Mieszkania są wciąż dostępne również na Zabłociu, przy Alei Pokoju 83, a także w okolicy zalewu Bagry.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up