Pierwszy w Polsce. Wyndham Grand Kraków Old Town już otwarty

fot. materiały prasowe

Pięciogwiazdkowy hotel Wyndham Grand Krakow Old Town przyjmuje już pierwszych gości. To pierwszy tej marki hotel w Polsce.

Obiekt mieści się w dawnym Pałacu Morsztynów przy ul. Floriańskiej i oferuje 60 komfortowych i bogato wyposażonych pokoi, restaurację Unique Taste, w której serwowana jest kuchnia europejska z polskimi akcentami oraz restaurację Trattoria Degusti z kuchnią włoską, a także klimatyczną Strefę Relaksu z basenem, dwiema saunami, jacuzzi, gabinetem masażu, grotą solną oraz siłownią. Do dyspozycji gości jest również podziemny parking.

– Jesteśmy dumni i zaszczyceni, że nawiązaliśmy współpracę z Wyndham Hotels & Resorts. Zarówno dla Hotelu Unicus Palace, jak i całej Grupy Dobry Hotel jest to znacząca i prestiżowa zmiana, która nie tylko zmodyfikuje i uatrakcyjni nasze portfolio. Przede wszystkim zyskamy  dostęp do międzynarodowych kanałów dystrybucji Wyndham Hotels & Resorts, co umożliwi nam szerszą promocję hotelu i naszych usług – powiedział Daniel Łukaszewicz, dyrektor zarządzający Grupy Dobry Hotel. Łukaszewicz dodał, że w wyniku tej współpracy uda się ściągnąć do Krakowa jeszcze więcej turystów.

– Otwarcie Wyndham Grand Krakow Old Town oznacza znaczący kamień milowy dla ekspansji Wyndham w Polsc – stwierdził Dimitris Manikis, prezes Wyndham Hotels & Resorts na Europę, Bliski Wschód, Eurazję i Afrykę.

– Kraków, uznawany za jedno z najpiękniejszych miast w Europie Wschodniej,  staje się coraz bardziej popularny wśród międzynarodowych turystów. Nasza wyróżniająca się marka Wyndham Grand reprezentuje najlepszą w swojej klasie gościnność i jest mile widzianym dodatkiem do naszej obecności w Polsce – podkreśla Manikis.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Stare Miasto