Piłkarz Wisły promuje nową inwestycję na Dąbiu

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W najbliższym czasie rozpocznie się budowa projektu mieszkaniowego Dąbska Street przy ulicy Dąbskiej. W niecałe dwa lata powstanie tu blok z 99 mieszkaniami. W ramach współpracy inwestycję reklamuje piłkarz Wisły Kraków i reprezentacji Węgier – Richard Guzmics. Jest to kolejny projekt deweloperski realizowany pomiędzy al. Jana Pawła II i al. Pokoju.

W ramach projektu firma Dasta Invest wykona 99 mieszkań o powierzchniach od 32 do 100 mkw. Na dwóch ostatnich kondygnacjach powstaną widokowe apartamenty z przestronnymi tarasami. W garażu przewidziano 104 miejsca postojowe, a na zewnątrz 50 ogólnodostępnych miejsc dla samochodów. Planowany termin wbicia pierwszej łopaty to początek tego roku. Samo oddanie inwestycji do użytku jest przewidziane na trzeci kwartał 2018 roku.

Wizualizacja Dąbska Street

Ostatnio przy ulicy Dąbskiej pojawił się billboard z wizerunkiem piłkarza Wisły Kraków i reprezentanta Węgier – Richarda Guzmicsa, zachęcającego do zakupu mieszkań. Na plakacie widnieje hasło: „Tu mieszkam, tu inwestuję”. Pojawiły się głosy, że zawodnik „Białej Gwiazdy” może współfinansować projekt. Plotki te dementuje Adrian Pudełko z Dasta Invest. – Richard Guzmics w ramach współpracy reklamuje naszą inwestycję. Inwestorem jest wyłącznie nasza spółka – wyjaśnia przedstawiciel dewelopera.

Nie tylko Dąbska Street

W ostatnich latach deweloperzy mocno zainteresowali się działkami pomiędzy alejami Pokoju i Jana Pawła II. Budowa ulicy Stanisława Lema, sąsiedztwo Tauron Areny Kraków i dogodny dostęp do komunikacji miejskiej mocno wpłynęły na atrakcyjność okolicy. Swoje mieszkania oferują tu m.in. Budopol przy ulicy Ostatniej, Wawel Service przy ul. Lema czy Atal przy ul. Bajecznej.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up